סמל נינג'ה פוליש
1984

אודות נינג'ה פוליש

פרופיל החברה – נינג'ה פוליש הינה חברה המתמחה במתן שירותי ניקיון ופוליש מאז שנת 2006. שירותי החברה מתמקדים במגוון נרחב של שירותי ניקיון ופוליש לבתים פרטיים, דירות, משרדים ובתי עסק. במסגרת פעילותה השוטפת של החברה, תוכלו ליהנות ממחלקה מקצועיות הפועלות בכל רחבי הארץ המספקת שירותי ניקיון ופוליש המיועדת לצרכי מתן שירותים מזדמנים.

במחלקה המקצועיות של חברת נינג'ה פוליש מועסקים אך ורק עובדים\ות מקצועיים, וזאת תוך שהם עוברים הכשרה מקצועית, ועל מנת להעמיד לרשות כל אחד ואחת מלקוחות החברה שירות ברמה הגבוהה ביותר.

מגוון שירותים בהתאמה אישית!

נינג'ה פוליש דוגלת במתן שירות מקצועי המותאם לכל אחד ואחת מלקוחותינו באופן אישי. כחלק בלתי נפרד מהליכי הניקיון המקצועיים המיושמים על ידינו, אנו מקפידים על מתן שירות אישי, אמין וזמין לכלל לקוחותינו, כאשר דרישות הלקוח וצרכיו הם מעל הכול!

מטרות החברה וערכי המותג

כחברה מובילה בתחומה, נינג'ה פוליש – חברת פוליש וניקיון, הציבה לעצמה מספר מטרות מקצועיות אשר ימשיכו למתג אותנו כחברה המקצועיות ביותר בישראל בתחום הניקיון והפוליש. מטרות אלו כוללו בין היתר:

  • התאמה מרבית בין צרכי הלקוח לבין שירותי הניקיון המוענקים על ידינו
  • מתן מענה אישי לכל אחד ואחת מלקוחות החברה
  • מתן שירות מקצועי ברמת הביצוע הגבוהה ביותר בישראל
  • שימוש בציוד ובחומרי הניקוי המתקדמים והאיכותיים ביותר
  • הרחבת צוותי העבודה המקצועיים שלנו תוך כדי צמיחה מתמדת של החברה

מקצועיות. שירות. אחריות.

המוניטין הרב אותו צברה החברה מיום הקמתה בשנת 2006, מתבסס על שלושה מרכיבים עיקריים: מקצועיות, שירות ואחריות, כאשר כל שירותי הניקיון המוצעים על ידינו מגובים בכיסוי ביטוחי מורחב, הכולל חבות מעבידים וביטוח צד שלישי. כיסוי ביטוחי זה מבטיח כיסוי מקסימאלי הן לעובדי החברה והן לקהל לקוחותינו.

אזורי שירות

מחלקת ניקיון ופוליש מטעם המבריקים פועלת במגוון נרחב של אזורים בכל רחבי המדינה, לרבות, אזור המרכז וגוש דן, אזור השפלה, אזור השרון והעמקים ואזור הצפון. במסגרת מחלקת עוזרות הבית אנו מעמידים לרשותכם את השירות בכל אזור המרכז וגוש דן.

לניקיון המשרד יש תפקיד חשוב באווירה ובשמירה על סביבת עבודה נעימה ואיכותית. ניקיון ואחזקה נחשבים לא בכדי שירותים חשובים ביותר בסדר יומו של המשרד או העסק. מספיק לתאר סיטואציה שבה המשרד כולו כמרקחה לקראת פרזנטציה חשובה, הכיבוד כבר מוכן, חדר הישיבות נערך , אך כשהאורחים החשובים מגיעים מסתבר כי "אורח לרגע רואה כל פגע": המשרד אינו ממש נקי ומצוחצח… ישנן בשוק שפע של חברות ניקיון ואחזקה, אך מומלץ מאוד לבדוק היטב עם מי יש לך עסק. ניסיון ואחזקה מבנים ומוסדות הוא תחום עיסוק ייחודי שדורש מקצועיות רבה, ואף אחריות. ודאי לא תרצה להכניס למשרדך חברה אשר אנשיה אינם אמינים וראויים בעיניך.
חברה רצינית בתחום ניקיון ואחזקה מבנים ומוסדות, תחזיק צוות עובדים מיומן אשר עמד בקריטריונים גבוהים של איכות אנושית. מפני שניקיון משרדים מקצועי, תמיד מתחיל בעובד מקצועי.

מומלץ לבדוק היטב מי הצוות של החברה שאתה חושב להתקשר עימה, מכיוון שבסופו של דבר, אדם אחד או שניים הם אלה שיעשו עבורך את העבודה ויבואו עמך במגע. בדוק אם הצוות מורכב מעובדים איכותיים ומיומנים , לאחר סינון קפדני. חברה איכותית אף תבחן כל אדם בצוות במבדקי איכות ואמינות. ניתן לומר כי רק בעזרת צוות עובדים איכותיים אפשר להצליח במשימה. חשוב אף לתגמל את צוות העובדים כראוי, שכן עובד מרוצה הוא עובד יעיל העושה עבודתו נאמנה. בדרך כלל, חברות ניקיון ואחזקה מבנים ומוסדות מייעדות את הצוות לעבודה תחת פיקוח של מנהל המשמרת, אשר לו ניסיון וידע בתחום נקיון משרדים.
מה כוללים שירותי ניקיון משרדים? הרשימה ארוכה, אך נכלול כאן מספר שירותים נדרשים ומבוקשים:
ניקיון שטחי ציבור בבנייני משרדים
ניקיון שטיחים בשיטות רטוב או יבש
ניקיון חלונות, קירות מסך (גם בשיטת בסנפלינג)
ניקיון משרדים שעברו שיפוץ
ניקוי רצפות על ידי פוליש או קריסטל
ניקיון משרדים באופן חד פעמי ומיוחד
אספקה של חומרי ניקוי שונים
אספקה של ניירות ניגוב, נייר טואלט
אספקה של מתקני בישום