סמל נינג'ה פוליש
1984

איך בוחרים חברת ניקיון

ניקוי הבית הוא שירות זמין וניתן למצוא ערב רב של חברות ניקיון ומנקות פרטיות וככל שכמות נותני השירותים עולה , כך גם רמת האיכות ורמת האמינות פוחתת באופן משמעותי. לכן, שלא כבעבר חשוב מאוד להיות עם האצבע על הדופק כאשר בוחרים מנקה, בייחוד כאשר אנו דנים על האמינות והיושרה במאמר הבא נדבר על איך בוחרים חברת ניקיון.

כל אחד יכול לשטוף את הרצפה אבל האם כל אחד יכול לעשות זאת באופן מבריק (תרתי משמע?) כמה פעמים קרה לכם שהמנקה ניקתה אבל הבית רחוק מלהיות נקי. בדיוק מהסיבות הללו חשוב מאוד לבחור חברת ניקיון תל אביב באופן חכם ואף להעדיף חברת ניקיון על פני מנקה פרטית.

איך בוחרים חברת ניקיון

מוניטין וניסיון זה הכל • מדוע חשוב לבחון את הוותק והמוניטין?

בדקו מהי רמת הניסיון והוותק של חברת הניקיון. חשוב מאוד להבין כי הניסיון והוותק משפיעים גם על מחויבות החברה כלפי הלקוח וכמובן כלפי שכירת המנקות. בשונה מחברות בלתי מנוסות ולכן הדגש על איכות השירות יהיה גדול ורב משמעותית אל מול חברות קטנות בתחום הניקיון אשר מתחילות ומפסיקות את פעילותן כמעט מידי חודש.

איך בחורים חברת ניקיון ומדוע כדאי להעדיף חברת ניקיון על פני מנקה פרטית?

חברת ניקיון לא תפתיע אתכם כמו מנקה רגילה. המנקה תתייצב בביתכם בשעה הנקובה ובימים הייעודים ובמידה ולא מנקה מחליפה תגיע בתיאום מולכם ותוך מסירת הודעה מראש בשונה ממנקה פרטית שאינה עובדת מטעם חברה שכל העדרות שלה או איחור תשפיע אוטומטית על סדר היום ומהלך השבוע.

חברת ניקיון בתים

איך בחורים חברת ניקיון - המלצות של מכרים ומשפחה • ההמלצה האמינה ביותר

ההמלצות הכי טובות על חברת ניקיון הן ההמלצות של אנשים קרובים ומוכרים. רצוי ומומלץ בהחלט לבחור בחברת ניקיון או מנקה תוך קבלת המלצות מאנשים מוכרים שדעתם מקובלת עליכם.

סגנון השירותים • התמחות ומקצועיות בתחומים ספציפיים

כאשר אתם בוררים בין אינספור חברות הניקיון, חשוב מאוד לבדוק אלו סוגים של שירותים הם מעניקים והאם הם מעניקים שירותים גם לבתים ולקוחות פרטיים. רלוונטיות השירותים של החברה והשירותים הנלווים שלה חשובים מאוד לבדיקה. למשל, חברה אשר נותנת שירותי ניקיון כלליים וגם שירותי ניקיון לאחר שיפוץ דירה או מעבר דירה מומלצת ביותר מאחר שבבוא היום עובדת היותכם לקוחות וותיקים של החברה עשויה להוזיל את עלויות השירותים הנוספים ולזכות אתכם בהנחות והוזלות במחירים.

חברת ניקיון בתים בכפר סבא

נושאי ביטוח • היתרון המהותי של חברת הניקיון על פני המנקות הפרטיות

מנקה פרטית תעבוד בדרך כלל ללא ביטוח מסודר, נושא שמסכן אותה ואתכם. ביטוח תאונות למנקה הוא נושא שאין לזלזל בו. חברת ניקיון תוריד דאגה זאת מלבכם ובמקרים קיצוניים תדעו שאתם מכוסים מכל תביעה. חשוב מאוד לדעת שבמסגרת חוקי תאונות העבודה, גם הדרך אל העבודה וגם הדרך ממנה מוכרת כתאונת עבודה, כך שאין די בבית בטיחותי עם רצפות מספוג… לשנה טובה ונקייה!

חברת ניקיון באשדוד