הברקה קריסטלית

פוליש קריסטל הינו סוג עדין ואיכותי המיועד לרצפה עדינה. אנו בחברת  והצלחה מבצעים עבודות ניקיון מותאמות לסוג המשטח בלבד, על מנת למנוע פגיעה במרצפות ויצירת פגם קבוע על גבן.
רצפת הבית היא חלק מהותי בחזות הפנימית של הבית, ואחד ממרכיבי הרושם הראשוני שהבית שלכם מותיר על המתבונן. תחזוקה של רצפה נקייה ומבריקה הופכת את השהות בבית לנעימה יותר, ומעלה את ערכו של הבית בעת בה תרצו למכור אותו.
פוליש קריסטל הינו סוג אשר מותיר את הרצפה בעלת ברק קריסטלי לאחר ליטוש והברקת מרצפות. פוליש קריסטל כשמו כן הוא מעניק לרצפה מראה נקי ומבריק כקריסטל. פוליש קריסטל מסוגל להחיות כל חדר ולהעניק לדירה מראה חדש ורענן, ללא צורך בשיפוצים מיותרים והחלפת הרצפה הקיימת.

חברת ניקיון מקצועית תבצע את המשימה

אנו בחברת  והצלחה מבצעים עבודות פוליש וניקיון ברמת האיכות הגבוהה ביותר.
שירותנו בתחום הניקיון מתאים לדירות ובתים פרטיים, משרדים, מבואות (לובי) של בנייני מגורים, בנייני משרדים ומבנים ציבוריים.
ישנו צורך בביצוע פוליש קריסטל כאשר אתם מבחינים בשחיקה של המרצפות הקיימות וירידה בברק שלהן. החומר מתאים למרצפות הבנויות מאריחי אבן או אריחי שיש, הוא אינו מתאים למרצפות גרניט פורצלן, קרמיקה או למרצפות הנמצאות מחוץ לבית להם עדיף לבצע פוליש אקרילי או פוליש ווקס. אנו בחברת והצלחה מבצעים עבודות ניקיון בתהליך ייחודי שאינו גורם להחלקה.

שלבים בביצוע העבודה:

o תחילה יש לדאוג לכך שהרצפה בה נרצה לעשות את ההברקה נקייה ויבשה לחלוטין.
o שנית יש לבצע ליטוש של אריחי הרצפה.
o לאחר ליטוש האריחים מצפים אותם בחומר הקריסטלי, האחראי למראה המבריק.
o השכבה החדשה נוצרת בתהליך בו מוחדר מגנזיום אל השכבה העליונה באמצעות צמר פלדה לאחר חימום של הריצוף.
o ניתן למרוח כמה שכבות של החומר הקריסטל לפי הצורך ומצב המרצפות.
תהליך פוליש קריסטל הינו דקדקני אשר מבוצע באופן יסודי, הוא דורש עבודה נפרדת על כל אריח רצפה תוך כדי שימרה על כמויות שוות בין אריחי הרצפה השונים על מנת לשמור על רמת ברק שווה בכולם.
פוליש קריסטל אינו מיועד רק מעניק לרצפה מראה מבריק ומצוחצח, אלא גם אוטם את המרצפות ובכך מגן עליהן מפני נזקים עתידיים כמו סימני גרירת רהיטים, סימני בלאי וכתמים. מומלץ לבצע את ההברקה אחת לשלוש שנים, בצורה זו הרצפה תשמור על מראה מבריק וחדש לאורך זמן.
במהלך שלושת הימים הראשונים לאחר ביצוע פוליש קריסטל אין לנקות את הרצפה באמצעות מים. יש צורך לטאטא את הרצפה מידי יום ולשמור כך על ניקיונה. לאחר תקופה של שלושה ימים רצוי לשטוף את הרצפה באמצעות חומר ניקוי מגן קריסטל.
חברת מעניקה שירותי ניקיון מקצועיים ברמת גימור גבוהה ואיכותית. מעוניין ברצפה מבריקה כמו חדשה? כזאת שתשמור על מראה מבריק כקריסטל לאורך זמן?
ברשותנו ציוד חדיש ומקצועי ,חומרי ניקוי איכותיים ובטוחים שיבטיחו תוצאות מושלמות עבור הרצפה שלכם ללא כל חשש. אז אם אתם מחפשים חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, הגעתם למקום הנכון.
חברת ברכה והצלחה היא חברת הניקיון הטובה בישראל.