סמל נינג'ה פוליש
1984

חברת ניקיון במרכז

בחירה בשירותיה של חברת ניקיון במרכז, תעניק לכם את השקט הנפשי בכך שתקבלו את שירותי הניקיון המקצועיים ביותר, הכוללים מתן אחריות ופיקוח של מנהלי עבודה, גם כאשר מדובר על ניקיון דירה אחת אחת לתקופה ובתדירות גבוהה יותר, וכל זאת מבלי להיות חשופים לתביעות הקשורות ליחסי עובד-מעביד, ביניכם ובין עוזרת הבית אותה שכרתם.

חברת ניקיון במרכז

עבודה מקצועית ובאחריות של חברת ניקיון

רובן המכריע של חברות הניקיון הפועלות כיום בשוק הישראלי כוללת מספר נכבד של מנקות מקצועיות, העובדות בחברה באופן קבוע ובמשרה מלאה. מעבר לעובדה ששיטת העסקה זו יוצרת מחויבות של המנקה למוניטין החברה בה היא עובדת, היא מבטיחה לכם שלעובדת קיים רצף תעסוקתי וניסיון מקצועי נכבד בתחום.

בכדי להבטיח את איכות השירות, מעסיקות חברות הניקיון מספר מנהלי עבודה האחראים על איכות הניקיון המתקבל בקרב לקוחותיהם. חשוב לציין שבתחום קיימות מספר חברות מכובדות, המבצעות ביקורות שוטפות על העבודה בקרב לקוחות גדולים וקטנים כאחד.

ניקיון בתים בתל אביב

תשלום אחד עבור שירותיה של חברת ניקיון במרכז

בתקופה האחרונה הולכים ומתגברים הפרסומים אודות תביעות שהוגשו כנגד אנשים פרטיים, אשר העסיקו בביתם עוזרת בית לביצוע שירותי ניקיון מעבר לפעם אחת בודדת. תביעות אלו נשענות על עדכונים שבוצעו בחוק, ולמעשה משוות את זכויותיהן של העובדות במשק בית לאלו העובדים כשכירים בבית עסק או חברה.

החוק למעשה מגדיר כי כל אחד אשר העסיק עוזרת בית מעבר לפעם אחת, מחויב להעניק לה את כלל הזכויות הסוציאליות המוגדרות בחוק, קרי הפרשה לביטוח לאומי, תשלום עבור ימי חופש ומחלה, תשלום פיצויים במקרה של הפסקת ההתקשרות, גם אם העובדת עזרה מרצונה, עלויות שיכולות להתבטא בתשלום של אלפי שקלים בשנה עבור סיוע במשק הבית.

מעבר לכך, עליכם יהיה לרכוש ביטוח מעסיקים עבור המנקה, כך שבמקרה של פגיעה גופנית שתמנע ממנה להמשיך לעבוד, גם בבתים נוספים, אתם אלו שתצטרכו להעניק לה את המשענת הכלכלית.

בחירה באנשי מקצוע כמו חברת ניקיון מבטיחה לכם כי תשלמו עבור שירות הניקיון אותו קיבלתם בלבד, באחריות החברה, המנפיקה לעובדת תלוש משכורת מסודר, לשלם עבורה את כלל התשלומים הנלווים ותעמוד חוצץ ביניכם ובין המנקה בכל מקרה של תובענה עתידית.

חברת ניקיון בתים באשדוד

אז מי צריך חברה שכזו?

אלו מכם המעוניינים בקבלת עזרת מקצועית בניקיון הבית או המשרד, וזאת באמצעות חברה מסודרת המעניקה לעובדיה את כלל הכלים הנדרשים, בכדי שאתם תוכלו לקבל בקלות מראה נקי ומושלם לסביבה המגורים או העבודה שלכם.