חברת ניקיון בתים בהוד השרון

אם אתם גרים בהוד השרון ומחפשים מישהו שינקה לכם את הבית תמורת תשלום, חברת ניקיון בתים בהוד השרון מציעה לכם את הפתרון המושלם. 

אנחנו רגילים שאנשים עושים עבורנו מגוון פעילויות, ובתמורה אנו משלמים להם על כך, בדיוק כמו שאנשים משלמים לנו בעבודתנו, עבור עבודה שאנו מבצעים עבורם. גם בתחום הניקיון השיטה, הפלא פלא, עובדת בדיוק אותו דבר. 

חברת ניקיון בתים שולחת אליכם צוות ניקוי מקצועי ומיומן שמבצע עבודת ניקוי יסודית בדיוק על פי הדרישות שלכם, ואתם משלמים עבור השירות. 

אבל לא כל אחד יכול לשלם את אותו הסכום בכל חודש, לא לכל אחד יש תקציב מספיק, אז מה עושים? ובכן, בדיוק מהסיבה הזאת, חברת ניקיון בתים בהוד השרון מציעה סל שלם של שירותי ניקיון המתאימים למגוון רחב של תקציבים, גדלים של בתים, מאפיינים של בתים כמו צפיפות ועומס חפצים, ועוד. 

כל אחד יכול לבחור בשירות הניקיון המתאים לו מבחינה תקציבית, ואנחנו יכולים להבטיח לכל לקוח ולקוח שלנו, שבכל מקרה הבית שלו יהיה נקי וריחני.

חברת ניקיון בתים בהוד השרון

חברת ניקיון בתים בהוד השרון - המלצות

בדיקת איכות קפדנית בתום כל עבודה 
יכול לקוח להזמין למשל שירות ניקיון בסיסי הכולל ניגוב של כל המשטחים בבית מאבק, טאטוא הבית ושטיפתו. זהו שירות שאפשר להזמין אותו אחת לשבוע, והוא שומר על בית נקי וריחני לאורך כל השבוע, כל עוד לא מתאמצים ללכלך אותו.

 אחת לשבועיים או לחודש אפשר להזמין שירות ניקיון יסודי שהמעניק לכם ניקיון יותר מעמיק, הכולל הסרת פטריות בחדר האמבטיה, ניקוי מאחורי המקרר והתנור, ניקוי חלונות ותריסים ועוד כהנה וכהנה פעולות שמעניקות ניקיון יותר יסודי. 

בצורה כזאת, כעבור חודש אחד של עבודה, תוכלו לשמר רמה גבוהה מאוד של ניקיון הבית, תמורת תשלום שולי לחלוטין ביחס לערך המוסף שאתם מקבלים. 

אנשי הצוות שלנו עוברים הכשרה ייעודית המלמדת אותם לעשות שימוש בחומרי ניקוי מקצועיים, כלי ניקוי מקצועיים ואפילו מכשירים ייעודיים המיועדים לביצוע עבודות ספציפיות, כמו ניקוי בקיטור, פוליש לרצפה וכדומה. בתום העבודה, יבצע הצוות בדיקת איכות על פי פרוצדורת בדיקה שבנינו אצלנו, וכל עובד מחויב לבצע אותה בתום העבודה.

חברת ניקיון בהוד השרון