מחפשים חברת ניקיון? תקראו את זה!

תופעת החאפרים בענף הניקיון, מאלצת את כולנו לבדוק בשבע עיניים. נינג'ה פוליש  ממליץ על נקיטת משנה זהירות בבחירת חברת ניקיון. למה? כי זאת אזהרה חמורה בענף הניקיון יש להיזהר מאוד מחומרים מסוכנים שנעשה בהם שימוש ובאותה המידה יש להיזהר לא פחות, מחובבנים הנכנסים לענף והורסים אותו. שירותי ניקיון לבתים פרטיים מאפשרים לרבים להגיע לבית נקי לאחר יום עבודה מתיש ולהתפרק אל תוך הספה. אין ספק שהניקיון הינו אחד הגורמים המהותיים והחשובים ביותר המבטיחים כי השהייה בבית תהיה הרבה יותר נעימה ונוחה במשך הזמן. בית נקי הוא בית שהרבה יותר נעים לארח בו ואין זה פלא כי רבים נהנים לשמור על ביתם נקי.

אורח החיים ושעות העבודה המלחיצות מביאות רבים להזניח את מראה הבית. לשם כך תוכלו להיעזר בשירותים מקצועיים של חברת ניקיון בתים המציעה חיים קלים הרבה יותר. על מנת לבחור חברת ניקיון איכותית אין זה עניין של מה בכך כמו לפתוח ספר טלפונים ולבחור חברה. צריך לעבור על הצעות המחיר השונות הניתנות על ידי הגורמים השונים והחברות ולבחור לפי התאמה לדרישותיכם ולצרכיכם השונים.

חברת ניקיון

כיצד נוצרה תופעת החאפרים בענף הפוליש והנקיון?

בישראל אין צורך לקבל רשיון מיוחד שמתיר להעניק שרותי נקיון פוליש ואחזקה, ולכן ניתן למצוא חובבנים רבים המעמידים פני בעלי מקצוע בענף הפוליש והנקיון. חאפרים אלו רוכשים טנדר ישן, תולים עליו שלט מרשים, רוכשים חומרי נקיון וכלי עבודה מסוג ב' ומתחזים לחברת נקיון ולקבלנים מיומנים ומנוסים.

החאפרים מבצעים עבודה גרועה במחיר זול וכך הם גם פוגעים בשמו הטוב של המקצוע וגם מתחרים בחברות המקצועיות שבענף ומאלצות אותן לגבות מחיר נמוך יותר שלא מאפשר להם לבצע עבודה איכותית ולהשתמש בחומרים איכותיים. רוצים לדעת איך בוחרים חברת ניקיון לחצו כאן.

נגן וידאו

מדוע תופעת החאפרים בענף הפוליש והנקיון מזיקה כל כך?

שירותי ניקיון לבתים פרטיים מאפשרים לרבים להגיע לבית נקי לאחר יום עבודה מתיש ולהתפרק אל תוך הספה. אין ספק שהניקיון הינו אחד הגורמים המהותיים והחשובים ביותר המבטיחים כי השהייה בבית תהיה הרבה יותר נעימה ונוחה במשך הזמן. בית נקי הוא בית שהרבה יותר נעים לארח בו ואין זה פלא כי רבים נהנים לשמור על ביתם נקי.

אורח החיים ושעות העבודה המלחיצות מביאות רבים להזניח את מראה הבית. לשם כך תוכלו להיעזר בשירותים מקצועיים של חברת ניקיון המציעה חיים קלים הרבה יותר. על מנת לבחור חברת ניקיון איכותית אין זה עניין של מה בכך כמו לפתוח ספר טלפונים ולבחור חברה. צריך לעבור על הצעות המחיר השונות הניתנות על ידי הגורמים השונים והחברות ולבחור לפי התאמה לדרישותיכם ולצרכיכם השונים.

חברת ניקיון פוליש

כיצד ניתן להבדיל בין החאפרים לבין חברת ניקיון מקצועית?

כיצד ניתן להבדיל בין החאפרים לבין חברת ניקיון מקצועית?

ניתן להבדיל בין החאפרים לבין בעלי המקצוע האמיתיים, באמצעות בחינת כלי העבודה והחומרים בהם הם משתמשים. נינג'ה פוליש מאפשרת לכם ליהנות מהמכשור ומהחומרים החדישים והמקצועיים ביותר הקיימים היום בענף הפוליש והנקיון, ומציעה לכם שירותי פוליש איכותיים, מקצועיים ואמינים.

כל חברת נקיון גם המקצועית ביותר צריכה לשים לעצמה מטרה להמשיך ולהתמקצע, לעולם לא לקפוא על השמרים ולכן היא צריכה להשגיח על עצמה בשבע עיניים בקפדנות ובתשומת לב מירבית לבל תמעד ותבצע עבודה כלשהי באופן שאיננו מקצועי דיו. אז איך בוחרים 

חברת נינג'ה פוליש מכריזה בזאת כי היא משגיחה ועוקבת ומפקחת על עצמה בשבע עיניים. וזה בדיוק מסביר מדוע עם נינג'ה פוליש תרגישו נקי פי כמה וכמה ומדוע עם נינג'ה פוליש אתה תרגיש ברקיע השביעי.

נינג'ה פוליש הטוב ביותר – אין שום סיבה לבחור באחר ! ! !

נינג'ה פוליש חברת ניקיון

חברת ניקיון

גם בגלל הנושא של ניקוי חלונות בדירה החדשה, וגם בגלל העובדה שניקיון של דירה חדשה איננו פשוט ומהיר כל כך, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון לצורך ביצוע של ניקיון דירה חדשה. כאשר מסכמים עם חברת הניקיון על הדרישות ועל התשלום, חשוב מאוד לציין שאתם מעוניינים בביצוע של ניקוי חלונות. מומלץ לתאר מה צריך לכלול ניקוי חלונות ואילו סוגי חלונות יש לכם בבית, כדי שחברת הניקיון תגיע עם הכלים והחומרים הדרושים לצורך כך

חברת ניקיון

כיצד בוחרים את האחת – ממבחר חברות ניקיון ופוליש הקיימות בשוק?
אחת המשימות היותר מורכבות היא למצוא חברה טובה וראויה לשירותי ניקיון. חברות ניקיון ופוליש יש במחר רחב, אך מציאת החברה המתאימה והמקצועית ביותר היא לא פשוטה. במאמר זה נתמקד בקריטריונים המובילים את הבחירה של חברות ניקיון ופוליש – בחירה שתוכח כטובה ויעילה לשנים רבות.

קריטריון ראשון: מגוון שירותים. חברת שירותי ניקיון ופוליש מקצועית תעניק מגוון שירותים רחב ככל הניתן על מנת לספק פתרונות רב מערכתיים ללקוחות שונים. בידקו מבין חברות ניקיון ופוליש השונות מי עונה על מגוון רחב ועשיר של שירותים כמו ניקיון משרדים, ניקיון שטיחים, פוליש על סוגיו השונים, ניקיון חלונות באמצעות סנפלינג. מצאתם חברה שמספקת את כל השירותים? סימן ראשון למקצועיותה!

קריטריון שני: לוחות זמנים. חברות ניקיון ופוליש חייבות לעמוד בלוח זמנים ברור. אם הזמנתם ניקיון למשרד או לבית, אינכם רוצים להיות מוגבלים ולהשבית את המשרד או הבית למשך שעות ארוכות. לכן הקפידו לדרוש מן החברה לוח זמנים מדויק וודאו כי החברה עומדת בו ומסיימת את העבודה כראוי, ובזמן.

קריטריון שלישי וחשוב מכל: הניסיון. חברות ניקיון ופוליש יש הרבה, חברות פוליש וניקיון מנוסות ומקצועיות באמת – פחות. מומלץ לקבל המלצות… אין כמו המלצות מאנשים שאתם מכירים, כדי להבטיח שאכן מדובר בחברה רצינית שיודעת את מלאכתה. הקפידו לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים, ואם אין כאלה, פשוט בקשו מהחברה רשימת ממליצים. זה לגיטימי.

חברות ניקיון לבתים: יתרונות מובהקים

חברת ניקיון חשוב לבחור דרך המלצות אישיות. בשוק קיים מבחר גדול של חברות ניקיון לבתים, חלק מהחברות מקצועיות ורציניות וחלקן לא פעיל בתחום תקופה ארוכה. לכן, המלצות מחברים או מכרים יוכלו לעשות "סדר בבלאגן" ולהבטיח שבחרתן חברה טובה מתוך המבחר הקיים של חברות ניקיון לבתים. חברת ניקיון לבתים מציעה מגוון שירותים, ביניהם פוליש ונקיון דירות חדשות או ישנות, חידוש וליטוש חדרי מדרגות, ניקוי רצפות ושטיחים, הברקות שונות כמו הברקה קריסטלית או מראה רטוב, שיפוץ מבנים ושיקומם לאחר פגעים שונות כמו שריפות, וכן הדברה. חברות ניקיון לבתים לעיתים קרובות מציעות שירותי הדברת מזיקים בחומרים שונים עם רעילות נמוכה, חומרים ידידותיים לסביבה.
מדוע כדאי להעדיף שכירת שירותי חברת ניקיון על פני העסקת עוזרת בית?
חברות ניקיון לבתים מציעות יתרונות מיוחדים על פני עוזרת בית , הפתרון השגרתי לצרכי הניקיון. אחד היתרונות המרכזיים הוא כי חברות ניקיון לבתים מעסיקות צוות עובדים עשיר, אשר יכול לתת פתרון לכל עבודת ניקיון , זמין תמיד ובעל כושר תחלופה. עוזרת בית לעיתים אינה מתייצבת לעבודה מסיבות שונות. פעם היא חולה, פעם היא חייבת לטפל בענייניה האישיים, ופעם היא פשוט לא מגיעה ללא סיבה מוצדקת. כולנו מכירים היטב את חוסר האונים הזה… הבית מבולגן ומשווע ליד שתעשה בו סדר וניקיון, כל השבוע אנחנו מחכים לעוזרת, ופתאום היא "מבריזה", ברגע הכי פחות מתאים, ביום בו הזמנו אורחים ועל הבית להיראות פיקס. חברת ניקיון לבתים לעומת זאת, תמיד תוכל להחליף את המנקה במנקה אחר אשר יעבוד לשביעות רצון הלקוח. עובדי חברות ניקיון הם בדרך כלל עובדים רציניים ומוכשרים לתפקיד, אשר מוכיחים תוצאות ויכולת עבודה איכותית. מעבר לכך, חברות ניקיון מסודרות עומדות בכל תווי התקן המבטיחים עבודה תקינה ובטוחה. חברות מקצועיות וותיקות יכולות להציג בפניך את כל רישיונות העסק, את כל סוגי הביטוחים, אתה פטור מתשלומי ביטוח לאומי באופן נפרד וכולי.