רוצים לנקות, לחדש ולקבל מראה מצוחצח, נקי וזוהר כמו חדש?
חברת פוליש בתל אביב מעניקה שירותי פוליש וניקיון באיכות ללא פשרות ובמחירים שווים לכל נפש ללא מתחרים. החברה מעניקה ללקוחותיה המרוצים זה 26 שנים שירותי ניקיון והברקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
בחברת פוליש איננו מתפשרים על איכות, ולכן משתמשים במכשור חדיש מהמתקדמים ביותר הקיימים בשוק. אנחנו בפוליש תל אביב מעניק מגוון שירותים העונים על צרכי לקוחותינו:
ניקוי יסודי באמצעות לחץ קיטור ולחץ מים, הברקה ושטיפה בעזרת מכונות חדישות ומקצועיות, צחצוח וניקוי בלחץ אוויר ועוד.
פוליש היא המומחיות שלנו. רק אצלנו תמצאו מגוון עצום כזה של סוגי פוליש: פוליש ווקס, פוליש קריסטל, הדברה, פוליש אקרילי ועוד.
עבודת הפוליש של פוליש בתל אביב מקצועית ואמינה, ומובטח לכם שדרוג רציני של הבית, הדירה, המשרד, חדר המדרגות או מבנה אחר שאתם מעוניינים לשפץ ולהפוך לחדש. פוליש בתל אביב – לחידוש מראה הבית להרגשת ניקיון מושלמת לכבוד החגים ובכלל. אחרי העבודה המקצועית שנעשה בשבילכם, תיהנו ממראה מבריק ונקי בצורה מושלמת, שיעניק לכל באי הבית תחושה עילאית, כשיצעדו על רצפה זוהרת, שניקיונה יישמר לאורך זמן. אנו, בפוליש תל אביב עובדים עם צוות ניקיון חרוץ ומקצועי, שזמין לכל צרכי ניקיון או פוליש שתזדקקו לו.
החברה הינה חברה שומרת שבת, ומעניקה שירותי ניקיון ופוליש גם למגזר החרדי ושומר השבת.
התקשרו עוד היום לפוליש תל אביב ותצאו מרוצים מהתוצאות.

שירות ניקיון ופוליש מקצועי לבית פרטי או לעסק הכולל שירות סובלני, רמת גימור מדהימה, מחירים נוחים ועבודה מקצועית.

אנו מציעים שירות פוליש בירושלים ובכל שאר אזורי הארץ.

 

אנו מציעים מכלול רחב של שירותים הכולל פוליש וליטוש מרצפות, פוליש קריסטל ופוליש ווקס, שירותי ניקיון מקצועיים לבית או לעסק והדברה.

אנו ממליצים לבעלי עסקים פרטיים ובעלי בתים פרטיים שעברו שיפוץ, או במעבר לבית חדש, הזמינו עוד היום שירותי פוליש בירושלים על מנת להעניק למקום מראה יוקרתי, מבריק ונקי במיוחד שיישאר לאורך זמן.

 

בסיום העבודה תקבלו הדרכה מקצועית מצוות מיומן להמשך טיפול בריצוף על מנת לשמור על התוצאות הקיימות, ולהאריך את חיי הריצוף.

סוגי הפוליש השונים משתנים בהתאם לכל סוגי הריצוף הקיימים על מנת לא לפגוע בריצוף.

צלצלו עוד היום והזמינו פוליש ניקיון בירושלים למראה חדש, יוקרתי, מבריק ומיוחד לבית או למשרד.