סמל נינג'ה פוליש
1984

ניקוי חלונות

תכן שתופתעו מאד לשמוע ואף ייתכן שכלל לא תופתעו, בכל אופן – ניקוי חלונות – זאת אומרת ניקוי תריסים וחלונות וכל מה שביניהם, הוא ניקוי שנדרש לערוך בתדירות גבוהה. הסיבה הינה שמדובר במקום שצובר הרבה מאד אבק. כמו כן, החלון הוא חלק מרכזי בבית שלכם, דרכו אתם רואים מה מחוץ לבית ואף מכניסים את המחוץ לבפנים.

 כאשר מביטים בחלון לא נקי, הדבר בהחלט עשוי להיות דוחה ולא נוח. נוסף על כך, אם באים לפתוח תריס שכבר שחור מרוב לכלוך, גם אז לא מדובר בחוויה מרנינה למדי. לכן, חובה לדאוג לתחזוק של חלונות על ידי ניקוי תריסים.

ניקוי חלונות

ניקוי תריסים וחלונות - איך זה מתבצע ?

כדי לערוך ניקיון תריסים וחלונות, ניתן לנקוט בכמה צעדים שונים בהתאם לסוג החלון וחלקיו. באופן כללי, הרבה מאד אנשים מעדיפים לבצע ניקוי תריסים כאשר הם מוציאים את החלון מהמסגרת שלו לגמרי. מדובר ללא ספק בפעולה שדורשת כוח פיזי לצורך הוצאת החלון ואף הכרות עם דרך ההתקנה של החלון בחזרה. ניקיון יסודי ומקצועי של החלונות יכול להיות מבוצע גם על ידי שטיפה ומעבר על כל חלק של חלון ותריס כאשר הם מחוברים על ידי ניקיון יסודי של החלונות כאשר המנקה עומד מחוץ לבית מהצד השני של החלון- גם הצד החיצוני חשוב. יש צורך בניקוי התריסים והחלונות לעיתים קרובות עקב לשלשלת יונית תכופה. כדי למגר את התופעה לגמרי מומלץ לפנות אל מרחיקי יונים עם ניסיון בהרחקת יונים לצמיתות.

ניקוי תריסים וחלנות

ניקיון תריסים וחלונות - למי שלא בא לבד...

הרבה אנשים לא עורכים ניקוי תריסים וחלונות באופן עצמאי. הסיבה היא הרבה פעמים עצם העובדה שמדובר בפעילות מורכבת יחסית, בפרט כאשר היא מוזנחת והלכלוך מצטבר. כדי לסייע לכם, ניתן לעשות שימוש בשירותים של עוזרת בית או איש הניקיון שלכם מעניקים לכם ולבחון האם הם יוכלו לדאוג גם עבור ניקיון בבית שלכם.

שירותי ניקיון לצורך ספציפי

אם החלונות שלכם נראים במצב מאד לא טוב, ניתן להזמין שירותים של ניקוי תריסים וחלונות באופן חד פעמי. נותני שירות אלו יבואו במהירות האפשרית לצורך מתן סיוע מיידי ואתם תוכלו לנשום עד הפעם הבאה שתרגישו שיש צורך להזמין שירותי ניקיון יסודיים לחלונות בדחיפות.

חברת ניקיון בתים באשקלון

ניקוי חלונות מקצועי

ניקוי תריסים וחלונות הוא אחת מן העבודות האהודות פחות על עקרות בית, ובעצם על כל אדם. ניקוי של חלונות ותריסים דורש עבודה מרובה יחסית לשטח שמתנקה בסופו של דבר, והעבודה היא גם מורכבת, יחסים. כל מי שניסה אי פעם לנקות חלון מכיר את הניסיונות למצוא את השיטה הטובה ביותר לנקות אותו כך שייצא נקי ככל האפשר. גם תריסים הם עבודה מייגעת למדי. כאשר מדובר בבניינים גבוהים או גדולים, ניקיון החלונות נעשה עניין למקצוענים, מפני שהוא דורש ניקוי מבחוץ, באמצעות ציוד סנפלינג וכדומה. אז לטובת כל מי שמנקה חלונות ותריסים, הנה מספר טיפים לניקוי יעיל.

חברת ניקיון

ניקוי תריסים מקצועי

ניקוי של השמשות של החלונות הוא עניין מורכב, מכיוון שכדי שהשמשה תהיה נקייה לחלוטין, יש לנקות אותה משני צידיה. אם ישנה אפשרות להוציא את החלון מן המסילה, כדאי לעשות זאת ולנקות את החלון באמבטיה או אפילו מחוץ לבית, באמצעות צינור. אם לא, כדאי לבדוק את אפשרו הניקוי משני הצדדים. ישנם חלונות שבהם ישנה אפשרות לנקות את הצד החיצוני במאמץ קל בלבד. חלונות אחרים יש לנקות מבחוץ בעזרת ציוד מיוחד. כיום, ניתן להשיג פטנט ביתי שמבע ניקיון חלונות – מגב ייחודי אשר נצמד לחלון משני צידיו באמצעות מגנט רב עוצמה, ומנקה את החלון מצידו החיצוני בזמן שמנקים את צידו הפנימי.

לאחר השיפוץ

לסיכום

ניקיון של תריסים גם הוא עבודה בפני עצמה. ישנם שני סוגי תריסים – תריס נגלל ותריס דו כנפי. החיסרון של התריס הנגלל הוא שאת צידו החיצוני ניתן לנקות רק מבחוץ, על ידי ציוד מיוחד. לעומת זאת, תריס דו כנפי קל יותר לניקוי, אך דורש עבודה ארוכה יותר, מפני שיש לנקות כל תריס בנפרד. במקרים רבים ישנה אפשרות להוציא את מסגרת התריס מן המסילה, בדומה לשמשה, מה שמקל מאד על הניקיון. נוסף לשמשות ולתריסים, גם מסילות החלון זקוקות לניקוי. לעיתים, שואב אבק חזק ומעט מים וסבון יספיקו לניקוי המסילה. במקרים קשים מומלץ להשתמש בסילון או במשהו דומה, על מנת להוציא את הלכלוך הרב המצטבר במסילה. 
ניקיון דירה חדשה