סמל נינג'ה פוליש
1984

ניקיון בתים לאחר שיפוץ

חברת נינג'ה פוליש וניקיון עומדת לשרותכם ותשמח לספק לכם שירות ניקיון בתים לאחר שיפוץ. החברה מבצעת ניקיון בתים לאחר בניה או שיפוץ עם המכשור המתקדם ביותר.

אם חיפשתם חברת ניקיון מקצועית ומנוסה אז הגעתם למקום הנכון. אנו משתמשים במכשור המתקדם ביותר ובחומרי ניקוי עם תו תקן המותאמים למשטחים עליהם מתבצע הניקיון. כל עבודת ניקיון בית לאחר שיפוץ מתבצעת על פי הסטנדרטים הגבוהים של החברה.

ניקיון בית לאחר שיפוץ יכול לוקח זמן ודורש מאמץ רב, לכן אנו כאן לבצע זאת עבורכם עם צוות מקצועי המבצע את העבודה במהירות ויעילות.

אחרי ניקיון בתים שבו מבריקים בניקיון הבית שלכם יישאר נוצץ ובעל ניחוח מפלא כך שאתם תשכחו שהבית שלכם עבר שיפוץ. אנו נשמח לעמוד לשרותכם ולבצע ניקיון לאחר שיפוץ.

ניקיון בתים לאחר בניה

בניה היא סימן להתחלה חדשה. קניתם בית משלכם, ומזה שנים שהבית נמצא בתהליכי בניה, ואוטוטו הכל נגמר ואתם צפויים לעשות את צעדיכם הראשונים אל תוך הבית.

אך לפני שאתם נכנסים, לפני שאתם ממקמים את כל פריטי הריהוט שלא יזוזו ממקומם בשנים הקרובות, אתם רוצים להבטיח שאתם מעניקים לבית ניקיון יסודי ומקצועי, ניקיון שהוא הרבה מעבר לכל ניקיון שאתם מבצעים באופן שוטף ועצמאי, ניקיון שיסלק את כל פסולת הבניין, וידאג שלא ישאר גרגר אחד של אבק או חול בבית.

חוויה יוצאת דופן של ניקיון

את חוויית הניקיון שחווים לאחר תהליך ניקיון בתים לאחר בניה אי אפשר לתאר אחרת מחוויה יוצאת דופן. חוויה זו אינה דומה כלל לחוויית הניקיון שאתם חווים לאחר שטיפת הבית, ואתם בהחלט יודעים כמה ההרגשה היא טובה אחרי שמעניקים לבית את השטיפה השבועית הפשוטה. 

תהליך הניקיון המוענק לכם במסגרת שירות ניקיון בתים לאחר בניה הוא תהליך ניקיון יסודי ומקצועי ברמה אחרת, ומבוצע על ידי אנשי המקצוע הטובים בתחום, חומרי ניקיון בריכוז גבוה, מכשירי ניקיון מקצועיים וצוות מקצועי ובעל ניסיון. 

בחברת נינג'ה פוליש וניקיון נשמח להרחיב את היריעה ולספר לכם בדיוק מה כולל השירות, וכיצד אנו דואגים להעניק לבית שלכם את רמת הניקיון הגבוהה ביותר שהוא יחווה אי פעם, להכיר לכם את שיטת העבודה שלנו ולהעניק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית.

מי אוהב להתעסק עם ניקיון? אף אחד. זו הסיבה לפריחתן של חברות נקיון בתים, אשר פוטרות אותנו מהצורך לחפש חדשות לבקרים אחר עוזרת בית טובה. לפעמים נדמה כי לא קיימת חיה כזו – עוזרת בית טובה. ואם היא טובה, היא פתאום עוזבת ומותירה אותנו עם תחושות של חוסר אונים ממשי… חברות ניקוי בתים מעסיקות צי של עוזרות בית, ולכן אם לא הסתדרנו עם עוזרת מסוימת או לא היינו שבעי רצון, יהיה קל להחליף אותה בעוזרת אחרת. חברות נקיון בתים עסוקות ודרושות בעיקר בתחום ניקוי בתים לאחר שיפוץ. מובן כי בתקופה שלאחר שיפוץ הבית זקוק לטלטלה יסודית, ולכן גם אלה מאיתנו שלא מעסיקים עוזרת בית או חברות ניקוי בתים באופן שגרתי, יבקשו שירותי ניקוי בתים לאחר שיפוץ. ניקיון בתים פרטיים הוא תחום גדול ונרחב, וניתן למצוא חברות מקצועיות ורציניות לצד חברות פחות רציניות, אשר קמות ונופלות. חברות ניקוי בתים ותיקות הן אלה שיעמדו בסטנדרטים המקצועיים ביותר, וההמלצה היא לפנות לחברה ותיקה. זהו פרמטר חשוב לקביעת איכות החברה: שנות הותק שלה בשוק. חברות ותיקות מעסיקות צוות עובדים מקצועי לכל שירותי ניקוי בתים, ובדרך כלל אפשר להשאיר את הבית בלב שקט בידי עובדי חברה כזו. וכאן אנו מגיעים לנקודה חשובה נוספת: עובדת זמנית אקראית, בדרך כלל אין לנו ביטחון לגבי אמינותה. כאשר מדובר בחברה מסודרת לשירותי ניקוי בתים, יש אמא ואבא. כולנו מכירים את הסיפורים, מי שחווה זאת על בשרו ומי שרק שמע משכנים ומכרים, על עוזרות הבית שנתפסו בגניבה ובמעילה באמון. כשעובדים מול חברת ניקוי בתים מקצועית, בדרך כלל הדברים נראים אחרת. יש מי שמבטיח רמה אנושית גבוהה , עמידה בסטנדרטים של אחריות ומהימנות. מחפשים שירותי ניקיון בתים פרטיים, או בתים לאחר שיפוץ? כדאי לקחת לתשומת לב את הנקודות שעלו. ולטיפים בניקיון: שטיחים – במסגרת אחזקה יומיומית חשוב לעבור על כל שטיח עם שואב אבק, וחשוב להקפיד על השאיבה בתדירות גבוהה . יש לכך גם השלכות בריאותיות. אחת למספר חודשים מומלץ להיעזר בשירותי חברת ניקיון ופוליש על מנת להגיע לתוצאות מקצועיות ומושלמות. נקיון פרקט – באופן יומיומי – טאטוא, או שאיבת אבק . בשטיפה חשוב לעשות שימוש בסמרטוט לח בלבד, עם חומרי ניקוי פרקט מיוחדים.


ניקיון בתים הוא חלק מבלתי נפרד מהמושג "סדר וניקיון" שכל כך חשוב בניהול תיקן של משק בית.
שירות ניקיון בתים ניקיון
ניקיון מבצעים שירות ניקיון בתים על כל ההיבטים.
החברה שנוסדה לפני 30 שנה מבצעת ניקיון בתים ביסודיות ומקצועיות תוך נתינת דגש על הפרטים הקטנים שמשאירים לא רק בית נקי, אלא גם בעל מראה מבריק ועם ניחוחות של ניקיון אשר תורמים לתחושת המרחב הניקיון וההיגיינה.
חברתנו מתמחה בשירות ניקיון בתים הכולל (בהתאם לבקשה):
שירותי פוליש מכל הסוגים – פוליש קריסטל, פוליש אקרילי, פוליש ווקס – לפי התאמה לסוג המשטח ולתקציב הלקוח ,עבודה מבריקה ומקצועית בלבד. ניקיון משטחי פרקטים – טיפול בפרקטים בחומרים מיוחדים למשטח עדין זה.
ניקוי ריפודים ושטיחים – ניקוי ייסודי עבור כל סוגי הבדים והריפודים.
חלונות – כולל מסגרות, מסילות, והברקה.

החברה גם מבצעת שירותים משלמים של הדברת מזיקים, הרחקת יונים , וצביעת הדירה באמצעות המחלקות המיועדות לכך בחברה ללא התפשרות על ניסיון ומקצועיות.

שירות ניקיון בתים כפתרון לבעיית הזמינות
ככל שהבית גדול יותר, כך קשה יותר לנקות אותו. המלאכה מסתבכת עוד יותר כאשר יש הרבה אביזרים בבית. כך למשל שטיחים מצריכים שאיבת אבק פרטנית, ככל שיש יותר שטיחים, כן יש יותר עבודות ניקיון. כדי לנקות היטב דירה קטנה בת שלושה חדרים, צריך להשקיע כשלוש שעות בשבוע.

הבעיה היא שאנשים כיום הופכים להיות יותר ויותר עסוקים. כולם לומדים תוך כדי עבודה, וממשיכים לעוד ועוד תארים וקורסים. כשמסיימים עם הלימודים, מגיע הזמן להביא ילדים, שזקוקים לזמן של ההורים. למי כבר יש שלוש שעות בשבוע כדי להקדיש אותם לניקיון? כאן נכנסות לתמונה חברות הניקיון. הם יורידו את הדאגה הזאת מהראש שלכם, ואתם תוכלו להמשיך בקצב החיים שלכם.
בין אם אתם זקוקים לעזרה בניקיון המשרד או ניקיון בתים ויחידות דיור בבעלותכם, פנו אלינו שרותי ניקיון נדאג לשלוח לכם איש מקצוע ייסודי ומהיר, שיטפל בבית או במשרד.

במידה והמלאכה כן משתלבת בחייכם, מתי עדיין מומלץ להזמין ניקיון בתים?
לא כל אחד מעוניין לבצע ניקיון יסודי בבית באופן קבוע משיקולים שונים.
השירות הזה מתאים גם לאחר שיפוץ הדירה או כל עבודה אחרת הכוללת צביעה ניסור או ליטוש שמשאירה לכלוך וריח נעים רב.אנו גם מבצעים ניקיון והברקה לכלים סנטרים , קרמיקות לבנים וברזלים שמתאים במיוחד כטיפול ניקיון 10,000 לחדרי אמבטיה.