סמל נינג'ה פוליש
1984

ניקיון דירה מהקבלן

בשעה טובה סוף כל סוף אתם עומדים להיכנס לדירה החדשה שלכם אבל חכו מה עם ניקיון דירה מהקבלן?

 זמן רב אתם חולמי על רכישת דירה חדשה משלכם, והיום הזה סוף כל סוף מגיע. הדירה שלכם מוכנה, בנויה לגמרי, ואתם יכולים להיכנס ולגור בה בשמחה.

כניסה לדירה חדשה היא אירוע מלא בשמחה, אך נלווים אליו כמה נושאים שיש לדאוג להם, כמו למשל נושא של ניקיון דירה על ידי חברת ניקיון מומלצת, כדי שניתן יהיה באמת להיכנס לדירה בשמחה וללא עוגמת נפש. לפני רכישת הדירה וודאי בררתם ובדקתם שהדירה מתאימה לצרכים שלכם – שהיא ממוקמת במקום טוב, שהגודל שלה מספיק עבורכם ושתוכלו לגור בה בהנאה מכל הבחינות.

 גם כעת, לפני הכניסה לדירה בפועל, חשוב שתעשו זאת – בדקו האם קיבלתם את הדירה במצב אשר מתאים לכם, ואשר מאפשר לכם כניסה טובה לדירה.

ניקיון דירה מהקבלן

ניקיון דירה חדשה

אחד הדברים שחשוב במיוחד לבדוק הוא עניין הניקיון של הדירה. ניקיון בית חדש אינו דבר של מה בכך, מכיוון שמדובר במקום חדש שבו אתם עומדים להתחיל לגור במשך תקופה ארוכה. 

בית חדש עדיין מלא בשיירי הבנייה שלו, מה שאומר שדירה חדשה לרוב מלאה באבק, לכלוכים מסוגים שונים, אבנים וחצץ, שאריות סיד, טיח וצבע, ועוד.

למה מומלץ להזמין ניקיון דירה מקבלן

כאשר מדובר על ניקיון דירה מקבלן, במיוחד בפרויקטים השונים, עניין הניקיון נעשה משמעותי עוד יותר. ברוב המקרים, דירות קבלן מגיעות לידי הרוכשים כמו שהן, ללא עבודות ניקיון משמעותיות. 

לכן, לפני שנכנסים לדירה מקבלן, חשוב מאד לדאוג לניקיון הדירה, על מנת שניתן יהיה להיכנס אליה בצורה נעימה, ולא למצוא את עצמכם מגיעים עם כל הארגזים לדירה מלוכלכת.

ניקיון דירה חדשה מקצועי

איך לבצע ניקיון דירה מהקבלן

ניקיון דירה חדשה כדאי לעשות בעזרת חברת ניקיון. בדרך כלל, אבק בנייה ופסולת שנלווית אליו הם לכלוך שקשה להסיר אותו, במיוחד כאשר מדובר על ניקיון של דירה שלימה. 

קשה מאד להשתלט על כל העבודות הנדרשות באופן עצמאי, ולכן מומלץ מאד להזמין חברת ניקיון, אשר שולחת צוות עובדים מיומן ומקצועי, אשר יכול להשתלט על ניקיון הדירה כולה בתוך זמן קצר מאד, ולאפשר לכם להיכנס לדירה נוצצת בלי מאמץ.

חברת ניקיון מומלצת

ניקיון יסודי בטכניקה מסודרת

ניקיון אחרי שיפוץ חברת מבריקים בניקיון מציעה שירות ניקיון דירה לאחר שיפוץ במסגרתו אנו מבצעים ניקיון של הבית בצורה מסודרת ושיטתית על מנת להבטיח שכמויות האבק האדירות שהצטברו בדירה לא יהפכו לבוץ דביק שישאיר את חותמו על משטחי הבית. 

אנו דואגים לבצע ניקוי יבש של הבית החל מהתקרה, דרך הקירות, החלונות, הדלתות, משטחי העבודה, התריסים, המסילות וכל מה שנמצא בין התקרה לרצפה, ולבסוף ניקיון יסודי של הרצפה עם כמויות גדולות של מים.

כל תהליך הניקיון במסגרת שירות ניקיון דירה לאחר שיפוץ מתבצע על ידי אנשי מקצוע המכירים את התחום ורכשו בו ניסיון מתאים, כלי ניקוי מקצועיים ומתקדמים המאפשרים קבלת תוצאות מיטביות בצורה יעילה, וכן חומרי ניקוי בריכוז גבוה של ניחוח וחומר פעיל. 

במבריקים בניקיון תוכלו לקבל את כל המידע אודות השירות, ולהבין כיצד נוכל להעניק לבית שלכם ברק מחודש לאחר תהליך יסודי של שיפוץ.

שימוש בכלים וחומרים מקצועיים

הדירה שלכם עברה שיפוץ? הלכלוך בדירה "חוגג" ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל? נינג'ה בניקיון כאן להעניק לכם שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ יסודי, מקצועי ויעיל.

אם חיפשתם חברה המבצעת ניקיון דירות לאחר שיפוץ אז הגעתם למקום הנכון, צוותנו האדיב ישמח לעמוד לשרותכם ולהעניק לדירתכם ניקיון אחרי שיפוץ יסודי במיוחד!

ניקיון דירה לאחר שיפוץ דורך עבודת ניקיו יסודית מהסיבה שבמהלך השיפוץ נוצא לכלוך קשה שלא פשוט להסירו ולעיתים נדרשת מעורבות של מכשור מקצועי במטרה להסיר את הכתמים שנוצרו. פעמים רבות תהליך ניקיון דירות לאחר שיפוץ דורש שעות רבות ולכן זה גורר הפסד ימיי עבודה. אנו כאן לכסוך לכם את המאמץ ולבצע עבורכם את ניקיון הדירה לאחר השיפוץ.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ – שיפוץ דירה הוא תהליך המייצר כמויות גדולות של לכלוך וזוהמה הנוצרים מתהליכי העבודה, מחומרי הבנייה בהם נעשה שימוש, ומהשילוב של כל אלה עם כמויות של מים בהם נעשה שימוש גם בתהליך השיפוץ. 

ניקיון דירות לאחר שיפוץ הוא תהליך הדורש התייחסות מקצועית מתאימה, עבודה על פי מתודולוגיה מסודרת המנקה את חלל הבית מחלקו העליון, בצורה מסודרת עד חלקו התחתון וסילוק של כל שאריות עבודות השיפוץ אל מחוץ לבית.

חברת ניקיון לבית חדש

המון הכנות כרוכות כיום לפני כניסה לבית חדשה, הבית שבו בחרנו להשתקע. ישנם המון מטלות שעלינו להשלים.
בכדי שהמעבר יהיה יעיל ומהיר, נצרכים אנו לארוז את כל חפצינו ולמיינם, כאשר רק מטלה זאת כרוכה בהמון זמן ומאמץ ומתווספים אליה כל שאר צרכי היום יום כגון: הערכות עם הילדים וצרכי קיום בסיסים נוספים.

פעמים שנאלצים אנו בנוסף לערוך שיפוצים שונים בדירה לקראת המעבר החדש ולבטל ימי עבודה חשובים בתקופה לחוצה זו ושוב אובד לנו זמן יקר דבר שקצת מעכיר על השמחה במעבר החדש ואם זה לא הספיק מה עם ניקיון בית חדש שיש לבצע אם מחמת השיפוצים שבוצעו בבית או כי סתם אנו רוצים להיכנס לדירה נקייה…?!

שירותי ניקיון דירה מהקבלן

חברת ניקיון לבית חדש נינג'ות בניקיון הינה חברת ניקיון לאחר שיפוץ תדע להתאים לכם בדיוק את חומרי הניקוי וההברקה המתאימים
לפי משטח העבודה הקיים ובכך תפיק בשבילכם את מירב התועלת והניקיון. 

כמו כן, אנו מחזיקים בציוד ומכשור חדיש וצוות מקצועי ומוכשר שידע לבצע את ניקיון בית חדש ברמה ובסטנדרטים גבוהים ובכך המעבר לבית החדשה יהפוך להיות נעים יותר ושמח יותר וכמובן חיסכון הזמן שמתקבל מאד משמעותי כאשר פחות ימי עבודה מתבטלים וכל שיישאר לכם לעשות הוא למקם בנחת את הריהוט החפצים והציוד וליהנות מהבית חדש ונקי..