המעבר לבית חדש או משופץ פותח תקופה יפה ומרגשת בחיי בני הבית, אך יחד עם זאת לא קלה. הבלאגן, הלכלוך והתחושה ש"שום דבר לא במקום" מלווה את המעבר ומקשה עלינו ליהנות מהמעבר המרגש, מהמיקום החדש שלנו או ממראה הבית המשופץ והיפה. חברות ניקוי דירות מקצועיות, נותנות מענה טוב לתקופה זו, בה אנו זקוקים לשירותי ניקוי דירות לאחר שיפוץ. חברות ניקוי דירות רבות נותנות מענה ממוקד ומושלם בדיוק לתקופה זו, ומעניקות סל פתרונות ניקוי וסדר לכל חדר וחדר בבית, ברגישות וביסודיות, תוך הבנה אנושית והתחשבות בבני הבית בתקופה המורכבת הזו .ניקוי דירות לאחר שיפוץ , ניקיון של בתים לפני איכלוס, ניקוי בית חדש – כל השירותים האלו דורשים ידע מקצועי ויכולת לתפקד בנסיבות מורכבות תוך מתן שירות מתחשב ומסור. עמידה בלוחות זמנים הינה חשובה ביותר, שכן בני הבית , שעברו תקופה לא קלה, משוועים למעט סדר ותחושת ניקיון , בחזרה לשגרת החיים. מומלץ מאוד לנסות ולאתר חברה טובה אשר יש לה את הכלים ואת הידע למצוא פתרון הולם לכל בעיה ומשאלה, בלי להתפשר על רמת הגימור, שתהיה גבוהה.
שירותי ניקוי דירות, או ניקוי דירות לאחר שיפוץ כוללים מגוון רחב של שירותי ניקיון המותאמים לכל נקודה בבית: תריסים, חלונות, מסילות ,ניקיון אמבטיות ושירותים, חרסינה, קרמיקה, מוזאיקה וכיורים, מטבחים וארונות, דלתות ומשקופים, פרקטים, שטיחים, ספות וריפודים, מרפסות ומדרגות, פאנלים ועוד כמו כן חברות רבות המתמחות בשירותי ניקיון מציעות קרצוף רצפות במכונת שטיפה , פוליש קריסטל, ווקס, הברקת המרצפות ועוד. עוד ניתן ליהנות בחברות אלו מהדברת הבית. שירות זה לעיתים ניתן חינם עם הזמנת שירותי פוליש וניקיון כוללים לבית.
ולסיום, מספר טיפים על הדרך לשמירת בית נקי ומצוחצח:
נקיון מרצפות – מומלץ לרענן את הרצפה באמצעות פוליש וקס אחת לשנה, וכן פוליש קריסטל בתדירות של אחת לכמה שנים. שירותים אחלה מבטיחים כי תהנו ממראה משטח מבריק , חדש ורענן. גרניט פורצלן – הווקס הוא חומר שעווה שמצטבר על הקרמיקה ובכך למעשה יוצר שכבה מיותרת על פני האריח, שמותירה מראה מוכתם ולא אסתטי.