ניקיון משרדים

הצלחתו של עסק תלויה במספר גורמים, אולם ניתן לומר כי הגורם החשוב ביותר הוא איכות המוצר המשווק על ידי העסק. יחד עם זאת, על מנת למקד את תשומת לב הלקוח באיכות המוצר של בית העסק, רצוי ליצור עבורו סביבה מקצועית ומאורגנת. ניתן לעשות זאת על ידי העסקת חברת ניקיון משרדים אשר מספקת שירותי ניקיון באופן תדיר.

ניקיון משרדים

עסק נקי הוא עסק מקצועי

על מנת להדגיש את מידת חשיבותו של ניקיון בית העסק, ניתן לשרטט סיטואציה שבה לקוח פוטנציאלי צועד לתוך משרד שבו יושב עורך הדין המבריק ביותר או סוכן הביטוח המקצועי ביותר ולנגד עיניו נגלה מראה של משרד שרצפתו דביקה ומוכתמת, חלונותיו כהים מאבק ופיח ופינת הקפה שלו עמוסה כלים מלכלכים.
תיאור זה בא להדגיש את משקלו של ניקיון המשרד במערך הגורמים שעשויים לתרום או לפגום במידת הצלחתו של כל בית עסק. משכך, נכון יהיה לומר כי מידת מקצועיותו של בית העסק נגזרת בין היתר מרמת הניקיון הנהוגה בו. על מנת ליצור שגרת ניקיון שתקדם את בית העסק, רצוי להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון משרדים.

חברת ניקיון משרדים

חשיבותה של שגרת ניקיון יומית

ניתן לבחור בהעסקת חברת ניקיון משרדים על פי מספר מודלים. מודל אחד הוא מודל יומי מוגבר בו ניתנים שירותי ניקיון מספר פעמים ביום. מודל זה הינו אידאלי עבור משרדים גדולים מאוד המכילים מגוון חללים, חדרי שירותים ומטבחון. מודל נוסף הוא מודל יומי רגיל, שבו מנוקה המשרד באופן מרוכז בנקודת זמן אחת במהלך כל יום עבודה.
מודל שלישי הוא מודל שבועי שבו מבוצע ניקיון המשרד אחת לשבוע. היתרון במודל ניקיון יומי הוא במניעת הצטברות פסולת לאורך מספר ימים, במיוחד כאשר מדובר במשרד בו קיימים תאי שירותים הצוברים לכלוך רב מדי יום. רצוי להתייעץ עם חברת ניקיון משרדים לשם התאמת המודל הנכון עבור כל משרד.

ניקיון משרדים מחירים

ניקיון משרד עם מטבחון

משרדים שיש בהם מטבחון דורשים יצירת שגרת ניקיון באופן יומי מאחר שאחת מנקודות התורפה התברואתיות של כל משרד, היא כיור המטבח. ככל שכיור המטבח צובר בתוכו כלים מלוכלכים ואינו מנוקה באופן תדיר, במיוחד בימות הקיץ החמים, עשוי המטבחון להפוך למפגע ריח וחיידקים. על כן, התקשרות עם חברת ניקיון משרדים צריכה לכלול גם את ניקיון מטבחון המשרד.

ניקוי משרדים

ניקיון משרד עם חלונות

במשרדים הממוקמים בחלקם החיצוני של בנייני משרדים, ישנם חלונות מסוגים שונים. חלק מהחלונות הם חלונות הזזה וחלקם הינם חלונות אשר אינם ניתנים לפירוק ממסילתם. ניקיון המשרד נדרש לכלול גם את ניקיון חלונות המשרד ומסילות החלונות, וזאת אחת לכמה שבועות. ניתן לבסס שגרת ניקיון לחלונות המשרד במסגרת התקשרות עם חברת ניקיון משרדים. ניקיון משרד עם מספר חדרים ניקיון של משרדים בעלי מספר חדרים כולל בין היתר ניקוי של שולחנות העבודה בכל חדר, שטיפה יסודית של רצפת החדרים וניקוי המקלדת והמסך של המחשבים אשר מצויים בכל אחד מחדרי המשרד. שירותי ניקיון אלו הם חלק מסל שירותי הניקוי הניתנים על ידי חברת ניקיון משרדים.

חברת ניקיון למשרדים
ניקיון משרדים
ניקיון משרד עם חדר ישיבותמשרדים בהם מועסקים עובדים בכמות גדולה, מכילים לרוב גם חדרי ישיבות. במהלך הישיבות המתקיימות בחדרים אלו, מוגשת שתייה קלה או חמה ולצדה מוגשים מאפים, כריכים, פירות וירקות. טיפול בניקיון חדר ישיבות על ידי חברת ניקיון משרדים, כולל פינוי יומי של האשפה המצטברת בו, לצד ניקוי יסודי של רצפתו והריהוט המצוי בו.
ניקיון משרד עם ריהוט מעץ ובדמשרדים מסוימים מכילים שולחנות עץ, רהיטי עץ, ספות בד ושטיחים. ישנם משרדים שרצפתם מכוסה שטיח מקיר לקיר או פרקט. כל אחד מהחומרים הללו דורש שימוש באביזרי ניקוי ייחודיים וזאת על מנת שלא לפגום בהם. רצוי כי ניקיון של פריטי עץ וטקסטיל ייעשה על ידי חברת ניקיון משרדים  אשר מחזיקה בידע הדרוש לביצוע מטלות ניקיון מסוג זה.
חברת ניקיון – סוד ההצלחה של כל משרדמשרד מקצועי אינו יכול להרשות לעצמו אי הקפדה על שגרת ניקיון. דוקטור פוליש היא חברה מנוסה ומקצועית בעלת ציוד מגוון ואיכותי המשמש אותה בעת מתן שירותי ניקיון משרדים וביתר ערי גוש דן.