פוליש אקרילי - לציפוי הרצפה בלבד

פוליש אקרילי

פוליש אקרילי הוא סוג נוסף של פוליש פופולארי לרצפה. פוליש אקרילי מכיל בתרכובתו אקרוליאין ונקרא באנגלית acrylic polish.

כשאנו מדברים על פוליש אקרילי לרצפה אנו מדברים על ציפוי הרצפה בחומר אנטיסטטי שמבריק אותה ומגן עליה וזאת ללא כל הברקה נוספת במכונת הפוליש.

ובמילים אחרות לאחר ייבוש של פוליש אקרילי אין צורך להבריק את הריצפה באמצעות מכונת הברקה כפי שנעשה בפוליש ואקס ובפוליש קריסטל.

פוליש אקרילי מבצעים על רצפה נקיה, ועם ראש נקי מדאגות . . .

את הפוליש האקרילי מורחים על הרצפה רק לאחר קירצוף ו-ניקיון הרצפה ע"י מכונת פוליש. וכמובן שכעושים זאת עם חברת פוליש 7 עושים זאת עם ראש נקי מדאגות. כי חברת פוליש 7 אחראית פי שבע ! ! !

פוליש אקרילי - מתאים לי ומתאים לרוב סוגי המרצפות . .

ניתן לעשות פוליש אקרילי על רוב סוגי המרצפות למעט רצפה מסוג קרמיקה או רצפה מסוג גרניט פורצלן.

פוליש אקרילי - קשיח מאוד ולכן הוא מתאים מאוד למקומות ציבוריים . . .

לאחר שהחומר האקרילי מתייבש הוא מעניק לרצפה מעטה הגנה קשיח במיוחד, ולכן הוא עמיד מאוד בפני חומרים רבים שעלולים להזיק לרצפה ומפני נזקים רבים שעלולים היו להגרם לרצפה ללא מעטה ההגנה של הפוליש.

מכיוון שפוליש אקרילי מתייבש ומגיע לרמת קושי גבוהה, הוא עמיד בפני החלקות ומתאים במיוחד למשטחי פי וי סי ולמשטחי בטון או לכל משטח אחר שיש עליו תנועה רבה, כפי שניתן למצוא במבני תעשיה, מפעלים או משרדים.

פוליש אקרילי מתאים אמנם מאוד למקומות ציבוריים, אך יחד עם זאת מבצעים אותו גם בבתים פרטיים.

פוליש אקרילי - אנטי סטטי וזה אומר שהוא אוטם ומונע הולכת חשמל . . .

פוליש אקרילי הוא טיפול פוליש אנטי סטטי. הוא אוטם ומונע הולכת חשמל ולכן הוא מתאים במיוחד למקומות המייצרים רכיבים חשמליים.

פוליש אקרילי - עמיד בפני חומרי חיטוי - ניתן לחטא את הרצפה בלב שקט

כי כמו שאמרנו טיפול פוליש אקרילי עמיד בפני אלכוהול וחומרי חיטוי למיניהם.

פוליש אקרילי - מונע החלקות ומונע הישארות של סימני עקבות על הרצפה.

כן, כן, כמו שאתם שומעים ממש ככה: פוליש אקרילי – מונע החלקות ולכן לא רק שאפשר לצעוד עליו בבטחון, אפשר גם לרוץ עליו מבלי לחשוש וכמו שכבר אמרנו לא נשארים על הרצפה סימני עקבות אז תכימו אתי שלמעט הבלשים שזה בטח מאכזב אותם, זה באמת משהו שמצליח לשמח את כולם..

פוליש אקרילי - גם וגם - גם נקי, גם יפה, גם מרשים ומגן גם כן ! ! !

טיפול נכון בפוליש אקרילי, יעניק לרצפה מראה נקי, יפה ומרשים. פוליש אקרילי מעניק למרצפות מעטה הגנה וכך הוא מאט את התהליך הטבעי של שחיקת המרצפות והתיישנותן ושומר על יופיין הראשוני ועל שלמותן.

חברת פוליש 7 מומחית לפוליש אקרילי ומציעה לכם שירותי פוליש אקרילי מקצועי ביותר שיעניק לרצפה שלכם את המראה הנקי, היפה והמרשים שתמיד חלמתם עליו, והכל ובאחריות מלאה כי . . .

חברת פוליש 7 – אחראית פי 7 ! ! !