פוליש ווקס

וליש סטנדרטי המעניק לכל המרצפות מראה אחיד, אסתטי, רענן, מבריק, מרשים והוא מגן על הרצפה. בטיפול מקרצפים תחילה את הרצפות, מניחים להן להתייבש וכשהן יבשות מורחים עליהן באופן אחיד על כל מרצפה פוליש ווקס שהוא חומר ציפוי המכיל תמיסת שעווה. רק לאחר יבושו המוחלט מבריקים את המרצפות בעזרת מכונת הברקה וסקוטש ברייט לבן. 

חומר הוואקס הוא חומר שעוותי מותך המקטין את יכולת ספיגת הנוזלים של הרצפות. רק לאחר שלושה ימים כשהפוליש נספג ברצפה, אפשר לשטוף את הרצפה בסנו סופר פוליש או בסנו פוליוויקס לפי הוראות היצרן.

פוליש ווקס

כל סוגי המרצפות המתאימות להברקה

ניתן לעשות פוליש על סוגים רבים של מרצפות וביניהם: שיש מכל הסוגים, שומשום, טרצו, מרצפות שטיח ועוד. אסור לעשות פוליש כזה על מרצפות שנעשות בתנור כמו קרמיקה וגרניט פורצלן.

4 החסרונות העיקריים בפוליש בשימוש החומר ווקס שלא קיימים בפוליש קריסטל . . .

פוליש עם החומר ווקס הוא פחות איכותי מפוליש קריסטל. לפוליש כזה יש ארבעה חסרונות עיקריים שלא קיימים אצל פוליש קריסטל.

  1. החיסרון ההראשון שהוא חסרונו הבולט ביותר מתבטא בכך שכאשר גוררים חפץ מסוים על הרצפה, למשל כסא או שולחן, הוא משאיר על הרצפה סימני גרירה ושריטה.
  2. החיסרון השני שהוא משאיר את הרצפה מחליקה במידת מה לעומת פוליש קריסטלי שאינו מחליק.
  3. החיסרון השלישי הוא שאורך החיים של פוליש קצר וצריך לחזור על פעולת הפוליש אחת לשנה, ולחדש אותו על מנת לשמור על המרצפות לאורך זמן.
  4. חשוב לציין שרמת ההברקה והאיכות של פוליש קריסטלי גבוהה הרבה יותר משל פוליש עם החומר ווקס וזאת מכיוון שבפוליש קריסטל החומר מוחדר לתוך המרצפות ואיכות החומר גבוה יותר ואילו בפוליש עם החומר ווקס אשר מצפה את המרצפות ולא מוחדר אליהן.

כיצד ניתן לחסוך כסף

היתרון המשמעותי של פוליש עם חומר כמו ווקס הוא מחירו הנמוך יחסית לסוגי פוליש אחרים. פוליש כזה מתאים יותר למי שמחפש פוליש זול יחסית.

כיצד ניתן לשמור על ההברקה וההגנה של הפוליש

ניתן לשמור על פוליש על ידי שימוש בחומרי הניקוי של סנו לניקיון / פוליש. חומרים אלו הם המומלצים ביותר לשימור וטיפול בפוליש. סנו סופר פוליש הוא חומר מגן שגם מנקה את השכבה העליונה של האריחים.

מומלץ להשתמש בפוליש ווקס אנטי סטאטי להגנה מחשמל סטטי ולמניעת החלקה . . .

פוליש עם החומר ווקס אנטי-סטטי מתאים לרצפת pvc פוליש ומונע החלקה ומגן מחשמל סטטי. פוליש זה מתאים למעבדות הייטק ותעשיות אלקטרוניקה.

אם יש לכם מרצפות חשופות לשמש, אתם יכולים להגן עליהם באמצעות פוליש ווקס . . .

מומלץ בעיקר לבצע פוליש, במשטחים חשופים לשמש לדוגמא – מרפסות, גגות, שבילי מעבר, ועוד מרצפות החשופים לשטחים חיצונים. פוליש כזה מומלץ גם לבצע על משטחי PVC ומשטחי בטון. 

נינג'ה פוליש וניקיון מעניקה שירות מקצועי של פוליש עם צוות המיומן. מובטחת עבודה יסודית במיוחד למראה רצפה מבריק ויפה במיוחד. הפרויקטים המוצלחים המוצגים באתר הם הוכחה לכך שעבודתנו אכן מתבצעת בצורה היעילה והיסודית ביותר. אנו מבצעים הכל עם המכשור הטוב ביותר והמתקדם במיותר ועם החומרים האיכותיים ביותר במטרה לקבל את התוצאות הטובות ביותר. פוליש וקס רק עם מבריקים בניקיון!

חברת נינג'ה פוליש - מתחייבת לשירות מעולה פי שבע ! ! !

השיטה הוותיקה ביותר בתחום הפוליש הינה פוליש ווקס, השיטה לא רק מעניקה לרצפה מראה נקי ומבריק אלה גם שומרת על הרצפה מפני שריטות. זהו שירות שאתם תהנו ממנו לאורך שנים כך שזאת השקעה משתלמת לעתיד. אם הרצפה נראה מלוכלכת וישנה אין צורך להחליף אותה! פוליש הוא פיתרון מהיר ויעיל עבורכם. חברת נינג'ה פוליש נותנת מענה לכל סוגי המרצפות. חברת נינג'ה פוליש מספקת שירות פוליש מקצועי ואחראי עם ניסיון עבודה של שנים רבות והיא עושה זאת על הצד הטוב ביותר. חברת נינג'ה פוליש וניקיון מתחייבת לשירות מעולה. אם אתם לא בטוחים ששיטת פוליש כזו מתאימה לרצפה שלכם, אז כדאי שתפנו אלינו ואנו נשמח לעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים לרצפה שלכם את סוג הפוליש המתאים.