פוליש ווקס

פוליש ווקס

קווים לדמותו של פוליש ווקס - wax-polishing

פוליש ווקס הוא פוליש סטנדרטי המעניק לכל המרצפות מראה אחיד, אסתטי, רענן, מבריק, מרשים והוא מגן על הרצפה. בטיפול של פוליש ווקס מקרצפים תחילה את הרצפות, מניחים להן להתייבש וכשהן יבשות מורחים עליהן באופן אחיד על כל מרצפה פוליש ווקס שהוא חומר ציפוי המכיל תמיסת שעווה. רק לאחר יבושו המוחלט מבריקים את המרצפות בעזרת מכונת הברקה וסקוטש ברייט לבן. חומר הוואקס הוא חומר שעוותי מותך המקטין את יכולת ספיגת הנוזלים של הרצפות. רק לאחר שלושה ימים כשהפוליש נספג ברצפה, אפשר לשטוף את הרצפה בסנו סופר פוליש או בסנו פוליוויקס לפי הוראות היצרן.

כל סוגי המרצפות המתאימות להברקה עם פוליש ווקס . . .

ניתן לעשות פוליש ווקס על סוגים רבים של מרצפות וביניהם: שיש מכל הסוגים, שומשום, טרצו, מרצפות שטיח ועוד. אסור לעשות פוליש ווקס על מרצפות שנעשות בתנור כמו קרמיקה וגרניט פורצלן.

4 החסרונות העיקריים בפוליש ווקס שלא קיימים בפוליש קריסטל . . .

פוליש ווקס הוא פחות איכותי מפוליש קריסטל. לפוליש ווקס יש ארבעה חסרונות עיקריים שלא קיימים אצל פוליש קריסטל.

  1. החיסרון ההראשון שהוא חסרונו הבולט ביותר מתבטא בכך שכאשר גוררים חפץ מסוים על הרצפה, למשל כסא או שולחן, הוא משאיר על הרצפה סימני גרירה ושריטה.
  2. החיסרון השני שהוא משאיר את הרצפה מחליקה במידת מה לעומת פוליש קריסטלי שאינו מחליק.
  3. החיסרון השלישי הוא שאורך החיים של פוליש ווקס קצר וצריך לחזור על פעולת הפוליש אחת לשנה, ולחדש אותו על מנת לשמור על המרצפות לאורך זמן.
  4. חשוב לציין שרמת ההברקה והאיכות של פוליש קריסטלי גבוהה הרבה יותר משל פוליש ווקס וזאת מכייון שבפוליש קריסטל החומר מוחדר לתוך המרצפות ואיכות החומר גבוה יותר ואילו בפוליש ווקס החומר מצפה את המרצפות ולא מוחדר אליהן.

כיצד ניתן לחסוך כסף באמצעות פוליש ווקס . . .

היתרון המשמעותי של פוליש ווקס הוא מחירו הנמוך יחסית לסוגי פוליש אחרים. פוליש מסוג ווקס מתאים יותר למי שמחפש פוליש זול יחסית.

כיצד ניתן לשמור על ההברקה וההגנה של פוליש ווקס . . .

ניתן לשמור על פוליש ווקס על ידי שימוש בחומרי הניקוי של סנו לניקיון / פוליש. חומרים אלו הם המומלצים ביותר לשימור וטיפול ב פוליש ווקס. סנו סופר פוליש הוא חומר מגן שגם מנקה את השכבה העליונה של האריחים.

מומלץ להשתמש בפוליש ווקס אנטי סטאטי להגנה מחשמל סטטי ולמניעת החלקה . . .

פוליש ווקס אנטי-סטטי מתאים לרצפת pvc פוליש ווקס אנטי-סטטי מונע החלקה ומגן מחשמל סטטי. פוליש זה מתאים למעבדות הייטק ותעשיות אלקטרוניקה.

אם יש לכם מרצפות חשופות לשמש, אתם יכולים להגן עליהם באמצעות פוליש ווקס . . .

מומלץ בעיקר לבצע פוליש ווקס, במשטחים חשופים לשמש לדוגמא – מרפסות, גגות, שבילי מעבר, ועוד מרצפות החשופים לשטחים חיצונים. פוליש ווקס מומלץ גם לבצע על משטחי PVC ומשטחי בטון.

חברת פוליש 7 - מתחייבת לשירות מעולה פי שבע ! ! !

חברת פוליש 7 נותנת מענה לכל סוגי המרצפות. חברת פוליש 7 מספקת שירות פוליש מקצועי ואחראי עם ניסיון עבודה של שנים רבות והיא עושה זאת על הצד הטוב ביותר. חברת ניקיון פוליש 7 מתחייבת לשירות מעולה פי שבע.