סמל נינג'ה פוליש
1984

פוליש לשיש

החברה מבצעת עבודה מקצועית ויסודית על ידיי צוות מנוסה ווותיק. אנו מבטיחים לבצע עבודה משולמת אשר תחדש את מראה השיש לעוד שנים ארוכות. פוליש לשיש דורש מיומנות ומקצועיות על מנת שהעבודה תתבצע כהלכה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מבריקים בניקיון מבצעת את כלל סוגי פוליש: פוליש קריסטל ופוליש ווקס במקצועיות וביסודיות.

פוליש לשיש במטבח, שיש ברצפה, שיש בחדר האמבטיה, כל סוגי השיש יכולים לקבל ברק בוהק שיהפוך אותם ליפים ואסתטיים הרבה יותר ממה שהיו בזמן שקניתם אותם. פוליש לשיש הוא תהליך המעניק למשטחי השיש שכבת ברק נוספת המעניקה להם מראה נקי, אסתטי ובוהק שהופך אותם לנקיים יותר ונעימים יותר למראה ולמגע. אלא שכדי להגיע לתוצאת הברק המיוחלת, יש חשיבות לבצע את התהליך באמצעות אנשי המקצוע המתאימים, ובאמצעות חומרי הניקיון המתאימים ומכשור הפוליש הנדרש.

נשארים עד שהכל יבריק

בחברת נינג'ה פוליש וניקיון אנו עובדים על פי מתודולוגיות ניקיון ופוליש סדורות שנבנו בחברה לאורך שנים של ניסיון. את התהליך של פוליש לשיש מבצעים אנשי מקצוע שעברו תהליך הכשרה מקצועי סביב כל עולם השיש, עולם הניקיון ועולם הפוליש במיוחד, על מנת להיות מסוגלים להתאים את הטיפול הנדרש לכל סוג של שיש ולכל סוג של משטח. תהליכי הפוליש מבוצעים בצורה קפדנית ועיקשת, ואנו ערבים לכך שכאשר נעזוב את הבית או המשרד שלכם, כל משטחי הבית יהיו בעלי אותה שכבת ברק לה אתם מייחלים.

ברק לאורך זמן

בחברת מבריקים בניקיון גם ערבים לכך שאותה שכבת ברק תישאר לאורך זמן, ולא תעלם באותה מהירות שבאה. אנו בחברה מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבל את כל המידע והפרטים הדרושים לכם אודות השירות של פוליש לשיש, ולקבל את ההחלטה בצורה בטוחה ומושכלת.

ליטוש שיש או פוליש לשיש

ליטוש שיש מקצועי עם חברת נינג'ה פוליש וניקיון. מטרת ליטוש שיש למטבח וכמו כן ליטוש מרצפות שיש היא לחדש את מראה השיש ולהעניק לו מראה אחיד וחלק. בפעולת ליטוש שיש אנו מסירים לכלוך קשה שנדבק במשך השנים. ליטוש רצפת שיש או ליטוש שיש למטבח היא הדרך שלכם להעניק מראה חדש לשיש בביתכם.

איך תדעו אם אתם צריכים ליטוש שיש? השיש שלכם איבד מהברק שלו והתבצרו עליו כתנים רבים? אז אכן פעולת הליטוש יכולה להחזיר את המראה המבריק והנקי.

ליטוש מרצפות שיש

ליטוש רצפה הוא תהליך מקצועי הדורש כלי עבודה ומכונות ייעודיות, חומרים ייעודים ובעיקר דורש ידע מקצועי וניסיון רב בביצוע עבודת הליטוש. תהליך הליטוש נועד להוריד את שכבות הלכלוך העיקשות ולהעניק לרצפה ברק טבעי וראשוני הטבוע בה באופן טבעי. 

לאורך שנים של מגורים בבית, רצפת הבית סופגת לכלוך ממגוון רחב של גורמים לרבות אבק, לחות, אדי שמן בישול, פיח מהרחוב, לכלוך שאנו מכניסים עם הנעליים אל תוך הבית וכדומה. לכלוך זה אינו יורד כולו בתהליכי הניקיון השוטפים של הבית, ועל כן יש לבצע ליטוש רצפה כדי להסירו ולהחזיר לרצפה את הברק הטבעי שלה.

פוליש לשיש - תהליך מקצועי ומסודר על ידי אנשי מקצוע

חברת ניקיון בתים נינג'ה פוליש וניקיון מציעה לכם שירות ליטוש מרצפות שיש במסגרתו יגיע אליכם צוות עובדים מקצועיים המתמחה בתחום זה, ויבצע את תהליך הליטוש בצורה מקצועית, מסודרת, באמצעות חומרים ייעודיים בריכוז גבוה, ובאמצעות כל המכשור הנדרש כדי להשיג את המטרה. בתום התהליך של ליטוש מרצפות שיש נבצע גם תהליך פוליש כדי להוסיף שכבת ברק נוספת ובוהקת שתעניק לביתכם מראה נקי יוצא דופן.

כל התשובות לכל השאלות בחברת נינג'ה פוליש וניקיון תוכלו לקבל הסבר מפורט אודות השירות, הצעדים והשלבים השונים הנדרשים לביצוע במסגרתו, והאופן בו אנו משיגים את המטרה של ברק בוהק ברצפת הבית. נכיר לכם את הצוות המקצועי, את החומרים איתם אנו עובדים ואת המכשירים המיושמים לצורך השגת המטרה.