פוליש קריסטל - הברקה קריסטלית

חברת נינג'ה פוליש בניקיון הינה חברת פוליש המתמחה בביצוע פוליש קריסטל איכותי בגמר הניקיון ומבצעת זאת באמצעות מכשור חדשני וחומרים איכותיים, ובכך ע”י פעולת גימור זו נוצר שטח בעל השתקפות ממש כמו “מראה”, אך מצד שני פיזור האור המשתקף נמוך כדי למנוע את סנוורם של העוברים ושבים וממילא מתקבל מראה מבריק ונקי. 

אם הרצפות שלכם איבדו מהברק שלהן ויש עליהן לכלוך קשה שלא ניתך להסיר בשטיפה אז אכן אתם צריכים ליטוש רצפות שבאמצעותו אנו מסירים את הכתמים. ליטוש מרצפות זאת הדרך שלכם להסיר כתמים קשים שהצטברו במשך השנים. ליטוש רצפה צריך להתבצע על פי שלבים ובסופו מתבצע פוליש במטרה להבריק את המשטח.

פוליש קריסטל

פוליש לפיניש מרהיב

אם הניקיון משול לארוחה, הפוליש הוא קינוחה. הוא אקורד הסיום היפה והמתוק שלה.. הוא החזות המהוקצעת, המלוטשת. הוא הערך המוסף. הפוליש שומר על שלמות הרצפות ועל המראה האחיד שלהן. הוא מאט את שחיקתן. חשוב לציין, כי לבד משירותי הפוליש המגוונים החברה מעניקה גם שירותי ניקיון יסודיים תוך שימוש בחומרים הייעודיים הטובים והאיכותיים ביותר, וכמו כן מבצעת שירותי הדברה.

פוליש קריסטל הינה שיטת הברקה שנולדה לפני כעשרים שינה, זאת שיטת הברקה מתקדמת הכוללת כמה שלבי עבודה שחשוב לבצע בקפידה: חומר יסוד, חומר הברקה, וחומר לשמירה ההברקה.

לפני שמתחילים בשלבי העבודה של פוליש מסוג זה יש לבצע ניקיון יסודי על מנת להסיר כתמים קשים הקיימים על הרצפה. במידה ויש לכלוך קשה חשוב לבצע ליטוש רצפות להסרת הלכלוך. פוליש קריסטלי יותיר את הרצפה שלכם מבריקה ונקייה במיוחד.

4 דברים שתשמחו בוודאי לדעת על פוליש קריסטל

  1. סוג הפוליש האיכותי והמקצועי ביותר הקיים היום בענף הפוליש.
  2. מבריק את הרצפה ומעניק לה מראה רטוב, רענן ומרשים.
  3. אינו מחליק ומתאים לכל סוגי האבן והשיש, למעט גרניט פורצלן וקרמיקה.
  4. נשמר לאורך זמן ויש לחדשו רק אחת לשלוש שנים.

כיצד מבצעים הברקה קריסטלית שלב אחרי שלב . . .

  1. קריסטל זה חומר המכיל מגנזיום שמרססים על הרצפה ואחרי זה מחדירים אותו לרצפה על ידי הברקת הרצפה עם מכונת הפוליש עם צמר אלומיניום בהליך שנקרא הליך מגנזיום.
  2. בהליך זה החומר מוחדר לשכבות העליונות של המרצפת, למרקם העליון שלה. עבודת פוליש מסוג זה נעשית על רצפה נקייה ומשטח יבש לחלוטין. פוליש קריסטל מרססים בכמה שכבות לפי הצורך.
  3. בדרך כלל בפוליש מסוג זה החדרת החומר אל תוך הרצפות מתבצעת בארבע שכבות ושכבה חמישית שהיא השכבה המשמרת. החדרת החומר נעשית בעזרת חימום השטח בעזרת מכונה וצמר פלדה בכמה שלבים עד לתוצאה מבריקה.
  4. קרצוף המשטח נעשה על ידי מכונה וסקוטש המונע שריטות, בשילוב חומרים מיוחדים לכל משטח -שאינם גורמים נזקים לאריחים ולמילוי ביניהם.
  5. עבודת פוליש קריסטל הינה עבודה דייקנית, המתבצעת על כל אריח בנפרד ובצורה שווה, כך שכל הרצפה תהיה ברמת הברקה אחידה.
  6. לאחר טיפול הפוליש יש להשאיר את הרצפה כמו שהיא ורק לאחר שלושה ימים ניתן לשטוף אותה עם סנו מגן קריסטל או סנו משמר קריסטל. במהלך שלושת הימים לאחר ביצוע פעולת פוליש יש לטאטא את הרצפה היטב ולשמור על ניקיונה אך כל זאת ללא כל מגע עם מים.

כיצד פוליש קריסטל גם מבריק וגם שומר על המרצפות לאורך זמן . . .

בסיום הטיפול של פוליש, חומר ההברקה החודר לתוך הרצפה מעניק לה שכבת הגנה – המגנה ושומרת עליה לאורך זמן מפני סימנים של בלאי, שריטות וסימני גרירת רהיטים וכן מחומרים מכתימים שעלולים להישפך עליה.

אם אתה בעל בית זהיר, אתה תבחר בפוליש קריסטל שאינו מחליק . . .

לאחר ביצוע פוליש מרצפות הבית נראות זוהרות, רעננות, יפות ומבריקות בצורה אחידה אך עם זאת אינן מחליקות.

פוליש הופך את הרצפה לפחות חלקה ומסוכנת. עצם זה שהוא בטיחותי יותר ומונע החלקה נותן לו יתרון גדול מאוד שמייחד אותו מסוגי פוליש אחרים.

אם המרצפות שלך לא יוצרו בתנור, הן מתאימות לפוליש קריסטל . . .

פוליש קריסטלי מעניק לרצפה ברק נהדר מבהיק ונוצץ. הוא מתאים לכל סוגי האבן והשיש, למעט מרצפות המיוצרות בתנור כמו: גרניט פורצלן וקרמיקה.

מתי פוליש קריסטל הנפלא מגלה שגם הוא אינו יכול לעזור

ישנם מצבים שפוליש קריסטל אינו יכול לעזור לדוגמא במקרים של שריטות, או כשחומר חומצתי נישפך על המרצפות ועוד, במקרים כאלו מוכרחים לבצע ליטוש.

חשוב מאוד לדעת כיצד לשמור על פוליש קריסטל . . .

על מנת לשמור על תוצאות הפוליש לאורך זמן, מומלץ להשתמש אך ורק בתכשירי הניקוי המיועדים לכך.

חומרי ניקיון רבים שומרים על איכות הנקיון וההברקה של הפוליש. המומלץ שביניהם הוא מוצר הניקיון היוקרתי של חברת caseli ששומר על הפוליש לאורך זמן.

מידע נוסף והמלצות לשימור תוכלו לקבל מצוות פוליש 7 שיגיע לביתכם.

צריך לחדש פוליש קריסטל כל 3 שנים וזו כבר חדשה טובה . . .

פוליש מסוג זה נשמר לאורך זמן ויש לחדשו רק אחת לשלוש שנים, בניגוד לפוליש ווקס אשר יש לחדשו בכל שנה.

פוליש קריסטל - המומחיות שלנו, הבטחון שלכם . . .

עבודת פוליש חייבת להיעשות ע"י מומחים. צוות פוליש 7 מבצע עבודות פוליש קריסטל בצורה הטובה ביותר, עם דגש על מקצוענות, דיוק ומסירות לעבודה.

חברת ניקיון פוליש 7 מתמחה גם בטיפול במרצפות, ציפחה, טרקוטה, רצפות מצויירות, כמו כן ניקוי ריפודים שטיחים ועוד מגוון רחב של שירותי ניקיון.

חברת ניקיון פוליש 7 מתחייבת ללבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובמלוא האחריות להשאיר את המקום נקי עם תום ביצוע העבודה.

פוליש 7 מתחייב פי שבע . . .