חברת פוליש טובה - והרצפה כמו חדשה

שירותי פוליש, מבוקשים מאוד בבתים פרטיים, במשרדים ובמפעלים, כי אין כמו פוליש לתת לבית או למשרד מראה רענן וחדש ולהגן על הרצפה מפגעי הזמן. כמו שהעיניים הם הראי של הנשמה כך הרצפה הייתה מאז ומתמיד הראי של הבית בעזרת חברת פוליש. 

פוליש

כל מה שרצית לדעת על פוליש ועל מכונת הפוליש המופלאה שאיתה חברת פוליש עושים את העבודה

פוליש זה טיפול שעושים לרצפה כדי להבריק לרענן ולחדש אותה וכדי להעניק לה את ההגנה שהיא זקוקה לה. את הפוליש מבצעים על ידי שימוש בחומרים שאותם מחדירים לרצפה או שאיתם מצפים את הרצפה. חומרים אלו מבריקים אותה ומגנים עליה.

פעולת הפוליש נעשית באמצעות מריחת או התזת החומרים על הרצפה והברקת הרצפה באמצעות מכונת פוליש. במקרה של פוליש אקרילי לא משתמשים במכונת פוליש אלא רק מצפים את הרצפה בחומר ההברקה.

פעולת פוליש מתבצעת אך ורק על רצפה נקיה שעברה קרצוף או ליטוש. בעזרת מכונת פוליש מבצעים את כל פעולות הפוליש, הקרצוף, והליטוש והיא גם משמשת לניקוי שטיחים. פשוט מוסיפים לה בכל פעם את החלק הנדרש:

  • כשעושים קרצוף ראשוני לניקוי הרצפה לפני טיפול פוליש מוסיפים לה סקוטש ברייט שחור.
  • כשעושים ליטוש להסרת פגמים וכתמים מוסיפים לה בד שמיר המוריד שכבה מן המרצפת.
  • כשעושים פוליש קריסטל מוסיפים לה צמר אלומיניום.
  • וכשעושים פוליש ווקס מוסיפים לה סקוטש ברייט לבן עדין המבריק את הוואקס.
  • כשעושים ניקוי לשטיחים מוסיפים לה מברשת מתאימה.

אם אתה בעל בית נבון אתה יכול גם להגן על הרצפה וגם להינות מיופיה עם חברת פוליש

ואת כל זאת תוכל להשיג באמצעות טיפול של פוליש לרצפה. כשאנחנו עושים פוליש, אנחנו לא מסתפקים בניקוי רגיל משתי סיבות. הסיבה האחת היא בשביל הכיף וההרגשה הטובה הנובעים מהברקת הרצפה, והשניה מתוך הצורך לשמור ולהגן על הרצפה מפני לכלוך וכתמים, התיישנות ושחיקה. את ההגנה הזאת אנו משיגים בתהליך ההברקה הכרוך בהוספת חומר לרצפות השומר עליהן לאורך זמן. כמובן שההגנה על הרצפה תגרום לה להמשיך ולהיראות יפה ומבריקה ולהסב לנו קורת רוח מרובה לאורך זמן. כשאנו מזמינים עבודת פוליש לרצפה אנו זוכים לקבל רצפה במראה רענן, נקי, חדש, מבריק וזוהר. ההרגשה היא הרגשה של בית חדש ויוקרתי. וכל זאת מבלי להחליף את הרצפה ולהכנס להוצאה ושיפוצים מיותרים.

סוד ההברקה וההגנה של הפוליש שמבוצע ע"י חברת פוליש

הגדרה של פוליש:
פוליש זהו תהליך שבו יוצרים משטח חלק, מלוטש, זוהר, מבריק, נוצץ ומצוחצח ממשטח מחוספס מלא ב”הרים וגבעות”. יצירת המשטח החלק והמבריק נעשית על ידי שפשוף, צחצוח, ליטוש, וחיכוך שלו תוך שימוש בפעולה כימית שמשאירה את המשטח מבריק כל כך כך שהוא מחזיר אור כמו מראה ומשקף את כל מה שנמצא בקרבתו.

על ידי פעולות רבות של ליטוש ושפשוף השטח המחוספס הבליטות נשחקות עד שהן מתפוגגות ונעלמות מכוח הליטוש העקשני, או שהן הופכות לגבעות קטנות בלבד. וכך תהליך הליטוש שהתחיל עם חומר מחוספס הפך אותו בהדרגה לשטח מעודן.

פעולת פוליש הינה החדרת חומר לתוך הרצפה בעזרת מכונת פוליש, או מריחת הרצפה בחומר ציפוי שמבריק אותה.

תרגום המלה פוליש:
אז כמו שאמרנו הפירוש של המילה פוליש היא להבריק לצחצח לקרצף. כשאנחנו מדברים על פוליש בעברית אנו מתכוונים בעיקר להברקת רצפות אך הפירוש של המילה באנגלית polish היא הברקה של משטחים שונים. ופוליש למרצפות נקרא floor polishing

בעלי בתים יקרים, התאימו את סוג הפוליש לסוג המרצפות שבביתכם . . .

פוליש שכרוך בשפשוף זו פעולה אגרסיבית שמתאים להשתמש בה רק על חומרים קשיחים ועמידים ולהגיע בעזרתה לרמת ניקיון והברקה גבוהה מאוד שלהם. מכיוון שהמרצפות הן ברובן עשויות מחומר קשיח מאוד אפשר לעשות להן פוליש ולהגיע לתוצאות יפות מאוד. כאשר המרצפות עשויות מאבן או מבטון יחד עם אבן, הפוליש מלטש את הרצפה ומסיר ממנה שכבות של לכלוך שהצטברו במשך השנים ונדבקו בעקשנות לאבן. אך לא כל המרצפות מתאימות לפוליש ישנן מרצפות שאינן מתאימות לפוליש וכל ניסיון לעשות להן פוליש רק יהרוס אותן. יש הרבה סוגים של פוליש, שמתאימים לסוגי הרצפה השונים. ניתן לבצע פוליש על כל סוגי המרצפות למעט מרצפות הנעשות בתנור כמו: גרניט פורצלן וקרמיקה.

כיצד תגיעו למצב שבו כולם ידברו על הרצפה המבריקה שלכם . . .

איש הפוליש וציוד הפוליש:
לצורך ביצוע עבודת פוליש טובה יש צורך באיש פוליש מקצועי ומיומן המצוייד במכונת פוליש מקצועית ואיכותית ובחומרי ניקיון והברקה מעולים. עבודת הפוליש כוללת קרצוף של השכבה העליונה של הרצפה, ולשם כך משתמשים במכשיר פוליש ובמברשת איכותית. בתהליך של ההברקה מכונת הפוליש נדרשת להפעיל כוח מסוים על המרצפה, שחייב להיות מבוקר כדי שהוא לא ישאיר שריטות או ינקה רק באופן חלקי. לשם כך נדרשים ידע וניסיון רב, ביכולת להשיג איזון בעת פעולת הפוליש.

כיצד לא חוסכים בחומרי פוליש טובים וחוסכים מן הלקוח כאבי לב מיותרים

לבחירת סוג חומרי הניקוי וההברקה יש חלק גדול בהצלחה של טיפול הפוליש. חומרים אלו האחראיים על ההברקה וניקיון המשטחים צריכים להיות חזקים ולא מסוכנים, עומדים בתקנים ומגיעים ממקורות מהימנים.

כיצד תוכלו לשמור על הברקת הפוליש שלכם לאורך זמן . .

כדי לשמור על תוצאות הפוליש לאורך זמן מומלץ להשתמש בתכשירי ניקוי המיועדים לרצפות שעברו פוליש.

אם אתן רוצות לקבל מרצפות זוהרות, עליכן להיות מאוד מאוד זהירות . . .

מומלץ להיות זהירים מאוד בבחירת חברת פוליש ולקחת בחשבון שלא כל חברת ניקיון יודעת לעשות פוליש. מומלץ להזמין שירותי פוליש של חברת פוליש מקצועית.

מומלץ לבדוק שהחומרים בהם משתמשת חברת הניקיון או חברת הפוליש עומדים בתקנים ומגיעים ממקורות אמינים. רוב החברות הטובות בתחום ישתמשו בחומרים מוכרים בעלי שם, אשר לעתים מיוצרים בחוץ לארץ.

אצלנו תקבלו מידע נוסף בחינם, וכן יעוץ והמלצות לשימור המרצפות . . .

  • אנו ניתן לכם מידע נוסף, יעוץ והמלצות לשימור התוצאות המבריקות בגמר ביצוע העבודה ולפניה.
  • אנו מתחייבים בפניכם לתוצאות מדהימות ולעמידה בלוח הזמנים, תוך מתן שירות אמין, מקצועי ואדיב.

אתם לא חוששים לגורל המרצפות שלכם?

בכל סוג של פוליש בו תבחרו, מומלץ ביותר להשתמש בשירותיו של איש מקצוע, מכיוון שפוליש חובבני יכול לגרום לנזקים לרצפה. או במלים אחרות פוליש בכללתו מכל סוג שהוא מצריך התמקצעות וכל ניסיון חובבני יכול לגרום נזק שיכול להיות במיקרים מסויימים נזק בלתי הפיך.

חברת פוליש 7 - מקצועית פי שבע ! ! !

אז כמו שאמרנו שרותי ניקיון פוליש – מזמינים רק אצל חברת פוליש וניקיון מקצועית, מנוסה ואחראית שבאפשרותה לתת פתרונות מיוחדים לכל רצפה ומשטח המותאמים לצרכים שלכם בדיוק.

  • פוליש 7 מומחית לפוליש, ניקיון, ליטוש אבן, נקיון בתים, הברקה של רצפות ומשטחים מסוגים שונים.
  • תנו למומחי פוליש 7 להפוך את ביתכם למשהו שמשתוקקים להיכנס אליו. אל תעכבו את המחמאות מלהגיע.
  • התקשרו עוד היום לפוליש 7 והמחמאות לא יאחרו להגיע . . .