ניקיון בתים

ניקיון בתים

פוליש 7 - חברת ניקיון בתים שמחה לעמוד לשרותכם:

בשעה טובה ומוצלחת, אתם משפצים את הדירה או עומדים להיכנס לדירה חדשה. שיהיה לכם במזל טוב !!!

עכשיו כשאתם משפצים, או מתכננים לעבור לדירה או משרד חדשים, אתם בוודאי תשמחו לגלות כאן את חברת פוליש 7 שהיא חברת ניקיון אמינה ואיכותית שתנקה עבורכם כל בית או משרד ריקים באהבה, במקצועיות, ביעילות ובמסירות . . .

חברת פוליש 7 תנקה עבורכם תריסים וחלונות, אמבטיות, שירותים, כלים סניטאריים, קרמיקה, גרניט פורצלן וארונות מטבח. היא תקרצף עבורכם את הרצפה עם מכונה וסקוטש ותקבלו פוליש לרצפה והדברה במתנה ובית נקי, מזהיר ומנצנץ… כי אצל פוליש שבע – הניקיון זה בטבע.

ניקיון בתים לאחר בניה או שיפוץ - רק עם פוליש 7 ! ! !

להיכנס לבית נקי זה תמיד נעים, אך אצל פוליש 7 הניקיון כבר הפך למעשה של אומנות ממש, ולהיכנס לבית שמומחי פוליש 7 הפדנטיים ביקרו בו זו יכולה להיות חוויה שמימית במיוחד.

מומחי פוליש 7 משאירים אחריהם את הדירה נקייה לחלוטין מלכלוך, מאבק, מכתמי צבע, וממזיקים. אין ספק כי הקפדנות וההשקעה ללא פשרות של אנשי פוליש 7 ניכרים בבית בכל פינה ופינה, לא פלא שתרגישו ברקיע השביעי.

חברת ניקיון פוליש 7 מציעה לכם מגוון שירותי ניקיון:

  1. ניקיון בתים לאחר שיפוץ, ניקיון בתים לאחר צביעה.
  2. ניקיון הפאנלים, קרצוף הרצפות במכונת סקוטש, הברקת הרצפה.
  3. ניקיון תריסים, חלונות, שמשות, מסילות ומסגרות.
  4. ניקיון אמבטיות, שירותים, קרמיקות, חרסינות, כיורים וכלים סניטרים.
  5. ניקיון ארונות, מטבחים, דלתות ומשקופים.
  6. ניקיון שטיחים, ניקיון פרקטים, ניקיון ספות וריפודים. ניקיון שטיחים מקיר לקיר והסרתם בעת הצורך ולפי דרישת הלקוח.

  7. הדברת מזיקים חינם על כל הזמנת ניקיון ופוליש.פוליש 7 - חגיגה של ניקיון שעוברת מבית לבית ...

עם פוליש 7 עושים ניקיון מסביב לשעון, מנקים, מגרדים, מצחצחים, מבריקים. זה מתחיל עם ניקיון לבתים ונגמר עם ניקיון מדרגות, זה עובר ל-ניקיון בניינים וממשיך ל-ניקיון משרדים. אז כמו שאתם רואים חברת פוליש 7 מעניקה שירותי ניקיון בתים לכל מבנה באשר הוא, בין אם הוא נועד למגורים או לעבודה… כי נקיון בתים זו העבודה שלנו ומיותר לציין שאנחנו אוהבים אותה.

אז אם אתם מחפשים ניקיון בבתים, או סתם ניקיון בתים, צרו אתנו קשר ותקבלו כל מה שלא העזתם לחלום עליו כשחשבתם על פוליש וניקיון, ניקוי בתים, או אולי ניקיון בית.

פוליש 7 חברת ניקיון שאפשר לסמוך עליה ולשמוח בה.

אל תסתפקו בחברות ניקיון מזדמנות, סמכו על הניסיון, המיומנות והידע שחברת פוליש 7 צברה ברבות השנים בתחום הפוליש והניקיון ותיהנו גם אתם מהטיפול המסור והיעיל של מומחי החברה באיכות מעולה ובמלוא האחריות.