ניקיון בתים

בשעה טובה ומוצלחת, אתם משפצים את הדירה או עומדים להיכנס לדירה חדשה. שיהיה לכם במזל טוב !!! רוצים ליהנות משירותי ניקיון בתים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בישראל? הגעתם למקום הנכון!

נינג'ה פוליש, מעמידה לרשות כל אחד ואחת מכם, היצע נרחב של שירותי ניקיון מקצועיים ויסודיים כאחד, המיועדים לבעלי בתים פרטיים. שירותי הניקיון המקצועיים שלנו, מתמקדים הן במרחב המגורים של הבית, הן בחצר הפרטית, והן בסביבת המגורים הסמוכה לבית, וכל זאת על פי דרישות וצרכי הלקוח ומזמין השירות.

ניקיון בתים

מדוע לבחור בנינג'ה פוליש

בכל הליך ניקיון בתים פרטיים המיושם על ידינו, אנחנו בחברת נינג'ה פוליש, מקפידים על העמדת תכנית ניקיון המותאמת לצרכי הלקוח ומצב הדירה, כאשר מטרת התכנית היא להעמיד לרשות הלקוח סביבת מגורים נקייה יותר, מאורגנת יותר ומסודרת הרבה יותר.

בין יתר הפעולות המיושמות על ידי צוותי העבודה של נינג'ה פוליש במסגרת הליך הניקיון תמצאו: ניקוי וחיטוי יסודי של חדרי האמבט והשירותים, ניקיון חלונות ותריסים, ניקיון ויטרינות זכוכית, ניקיון חצרות, הסרת אבק, ניקיון דלתות ומשקופים, ניקיון ארונות קיר וארונות מטבח, שטיפה יסודית של כל חלל המגורים, שירותי פוליש והברקת רצפות, ניקיון מרתפים וחדרי ביטחון ועוד מגוון נרחב של פעולות ניקיון יסודיות.

על מנת להעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם את השירות המקצועי, המהיר, האיכותי והיעיל ביותר אנחנו, עושים שימוש בחומרי הניקוי האיכותיים ביותר והידידותיים ביותר לסביבה. כמו כן, אנו מחזיקים ברשותנו מספר מכונות פוליש מקצועיות ומתקדמות המופעלות באמצעות טכנולוגיות חדישות.

חברת ניקיון בתים

רואים את הברק בעיניים

שירותי ניקיון בתים פרטיים מוענקים לכם הן במסגרת שירות מזדמן, המותאם למצב הדירה ולצרכים הנקודתיים שלכם מהליך השירות, בנינג'ה פוליש דואגים למתן כיסוי ביטוח מורחב הכולל ביטוח חבות מעסיקים וביטוח צד שלישי. 

כיסוי ביטוחי זה מאפשר לנו להעניק כיסוי מקסימאלי הן לעובדי החברה והן לקהל לקוחותינו.

שירותי הניקיון המקצועיים שלנו מאפשרים לכל אחד ואחת מכם "לראות את הברק בעיניים,, וליהנות מסביבת מגורים איכותית יותר, מסודרת יותר ונקייה הרבה יותר.

ניקיון אחרי שיפוץ

נינג'ה פוליש חברת ניקיון בתים מקצועית

עכשיו כשאתם משפצים, או מתכננים לעבור לדירה או משרד חדשים, אתם בוודאי תשמחו לגלות כאן את חברת נינג'ה פוליש שהיא חברת ניקיון אמינה ואיכותית שתנקה עבורכם כל בית או משרד ריקים באהבה, במקצועיות, ביעילות ובמסירות . . . 

חברת נינג'ה פוליש תנקה עבורכם תריסים וחלונות, אמבטיות, שירותים, כלים סניטאריים, קרמיקה, גרניט פורצלן וארונות מטבח. היא תקרצף עבורכם את הרצפה עם מכונה וסקוטש ותקבלו פוליש לרצפה והדברה במתנה ובית נקי, מזהיר ומנצנץ… כי אצלנו הניקיון זה בטבע.

ניקיון בתים מקצועי

ניקיון בתים לאחר בניה או שיפוץ - רק עם נינג'ות בניקיון

להיכנס לבית נקי זה תמיד נעים, אך אצל נינג'ה פוליש הניקיון כבר הפך למעשה של אומנות ממש, ולהיכנס לבית שמומחי הנינג'ה הפדנטיים ביקרו בו זו יכולה להיות חוויה שמימית במיוחד. 

מומחי נינג'ה פוליש משאירים אחריהם את הדירה נקייה לחלוטין מלכלוך, מאבק, מכתמי צבע, וממזיקים. אין ספק כי הקפדנות וההשקעה ללא פשרות של נינג'ות ניכרים בבית בכל פינה ופינה, לא פלא אם שתרגישו ברקיע השביעי.

ניקיון לפני אכלוס

חברת ניקיון נינג'ה פוליש מציעה לכם מגוון שירותי ניקיון:

  1. ניקיון בתים לאחר שיפוץ ולאחר צביעה.
  2. ניקיון הפאנלים, קרצוף הרצפות במכונת סקוטש, הברקת הרצפה.
  3. ניקיון תריסים, חלונות, שמשות, מסילות ומסגרות.
  4. ניקיון אמבטיות, שירותים, קרמיקות, חרסינות, כיורים וכלים סניטרים.
  5. ניקיון ארונות, מטבחים, דלתות ומשקופים.
  6. ניקיון שטיחים, ניקיון פרקטים, ניקיון ספות וריפודים. ניקיון שטיחים מקיר לקיר והסרתם בעת הצורך ולפי דרישת הלקוח.

  7. הדברת מזיקים חינם על כל הזמנת ניקיון ופוליש.

ניקיון בתים בתל אביב

נינג'ה פוליש חברת ניקיון בתים שאפשר לסמוך עליה ולשמוח בה.

חגיגה של ניקיון שעוברת מבית לבית … עם נינג'ה פוליש עושים ניקיון מסביב לשעון, מנקים, מגרדים, מצחצחים, מבריקים. זה מתחיל עם ניקיון לבתים ונגמר עם ניקיון מדרגות, זה עובר ל-ניקיון בניינים וממשיך ל-ניקיון משרדים. אז כמו שאתם רואים חברת נינג'ה פוליש מעניקה שירותי ניקיון בתים לכל מבנה באשר הוא, בין אם הוא נועד למגורים או לעבודה… 

כי נקיון בתים זו העבודה שלנו ומיותר לציין שאנחנו אוהבים אותה. אז אם אתם מחפשים ניקיון בבתים, או סתם ניקיון בתים, צרו אתנו קשר ותקבלו כל מה שלא העזתם לחלום עליו כשחשבתם על פוליש וניקיון, ניקוי בתים, או אולי ניקיון בית.

אל תסתפקו בחברות ניקיון מזדמנות, סמכו על הניסיון, המיומנות והידע שחברת נינג'ה פוליש  צברה ברבות השנים בתחום הפוליש והניקיון ותיהנו גם אתם מהטיפול המסור והיעיל של מומחי החברה באיכות מעולה ובמלוא האחריות.

נינג'ה פוליש חברת ניקיון

מי אוהב להתעסק עם ניקיון? אף אחד. זו הסיבה לפריחתן של חברות נקיון בתים, אשר פוטרות אותנו מהצורך לחפש חדשות לבקרים אחר עוזרת בית טובה. לפעמים נדמה כי לא קיימת חיה כזו – עוזרת בית טובה. ואם היא טובה, היא פתאום עוזבת ומותירה אותנו עם תחושות של חוסר אונים ממשי… חברות ניקוי בתים מעסיקות צי של עוזרות בית, ולכן אם לא הסתדרנו עם עוזרת מסוימת או לא היינו שבעי רצון, יהיה קל להחליף אותה בעוזרת אחרת. חברות נקיון בתים עסוקות ודרושות בעיקר בתחום ניקוי בתים לאחר שיפוץ. מובן כי בתקופה שלאחר שיפוץ הבית זקוק לטלטלה יסודית, ולכן גם אלה מאיתנו שלא מעסיקים עוזרת בית או חברות ניקוי בתים באופן שגרתי, יבקשו שירותי ניקוי בתים לאחר שיפוץ. ניקיון בתים פרטיים הוא תחום גדול ונרחב, וניתן למצוא חברות מקצועיות ורציניות לצד חברות פחות רציניות, אשר קמות ונופלות. חברות ניקוי בתים ותיקות הן אלה שיעמדו בסטנדרטים המקצועיים ביותר, וההמלצה היא לפנות לחברה ותיקה. זהו פרמטר חשוב לקביעת איכות החברה: שנות הותק שלה בשוק. חברות ותיקות מעסיקות צוות עובדים מקצועי לכל שירותי ניקוי בתים, ובדרך כלל אפשר להשאיר את הבית בלב שקט בידי עובדי חברה כזו. וכאן אנו מגיעים לנקודה חשובה נוספת: עובדת זמנית אקראית, בדרך כלל אין לנו ביטחון לגבי אמינותה. כאשר מדובר בחברה מסודרת לשירותי ניקוי בתים, יש אמא ואבא. כולנו מכירים את הסיפורים, מי שחווה זאת על בשרו ומי שרק שמע משכנים ומכרים, על עוזרות הבית שנתפסו בגניבה ובמעילה באמון. כשעובדים מול חברת ניקוי בתים מקצועית, בדרך כלל הדברים נראים אחרת. יש מי שמבטיח רמה אנושית גבוהה , עמידה בסטנדרטים של אחריות ומהימנות. מחפשים שירותי ניקיון בתים פרטיים, או בתים לאחר שיפוץ? כדאי לקחת לתשומת לב את הנקודות שעלו. ולטיפים בניקיון: שטיחים – במסגרת אחזקה יומיומית חשוב לעבור על כל שטיח עם שואב אבק, וחשוב להקפיד על השאיבה בתדירות גבוהה . יש לכך גם השלכות בריאותיות. אחת למספר חודשים מומלץ להיעזר בשירותי חברת ניקיון ופוליש על מנת להגיע לתוצאות מקצועיות ומושלמות. נקיון פרקט – באופן יומיומי – טאטוא, או שאיבת אבק . בשטיפה חשוב לעשות שימוש בסמרטוט לח בלבד, עם חומרי ניקוי פרקט מיוחדים.


ניקיון בתים הוא חלק מבלתי נפרד מהמושג "סדר וניקיון" שכל כך חשוב בניהול תיקן של משק בית.
שירות ניקיון בתים ניקיון
ניקיון מבצעים שירות ניקיון בתים על כל ההיבטים.
החברה שנוסדה לפני 30 שנה מבצעת ניקיון בתים ביסודיות ומקצועיות תוך נתינת דגש על הפרטים הקטנים שמשאירים לא רק בית נקי, אלא גם בעל מראה מבריק ועם ניחוחות של ניקיון אשר תורמים לתחושת המרחב הניקיון וההיגיינה.
חברתנו מתמחה בשירות ניקיון בתים הכולל (בהתאם לבקשה):
שירותי פוליש מכל הסוגים – פוליש קריסטל, פוליש אקרילי, פוליש ווקס – לפי התאמה לסוג המשטח ולתקציב הלקוח ,עבודה מבריקה ומקצועית בלבד. ניקיון משטחי פרקטים – טיפול בפרקטים בחומרים מיוחדים למשטח עדין זה.
ניקוי ריפודים ושטיחים – ניקוי ייסודי עבור כל סוגי הבדים והריפודים.
חלונות – כולל מסגרות, מסילות, והברקה.

החברה גם מבצעת שירותים משלמים של הדברת מזיקים, הרחקת יונים , וצביעת הדירה באמצעות המחלקות המיועדות לכך בחברה ללא התפשרות על ניסיון ומקצועיות.

שירות ניקיון בתים כפתרון לבעיית הזמינות
ככל שהבית גדול יותר, כך קשה יותר לנקות אותו. המלאכה מסתבכת עוד יותר כאשר יש הרבה אביזרים בבית. כך למשל שטיחים מצריכים שאיבת אבק פרטנית, ככל שיש יותר שטיחים, כן יש יותר עבודות ניקיון. כדי לנקות היטב דירה קטנה בת שלושה חדרים, צריך להשקיע כשלוש שעות בשבוע.

הבעיה היא שאנשים כיום הופכים להיות יותר ויותר עסוקים. כולם לומדים תוך כדי עבודה, וממשיכים לעוד ועוד תארים וקורסים. כשמסיימים עם הלימודים, מגיע הזמן להביא ילדים, שזקוקים לזמן של ההורים. למי כבר יש שלוש שעות בשבוע כדי להקדיש אותם לניקיון? כאן נכנסות לתמונה חברות הניקיון. הם יורידו את הדאגה הזאת מהראש שלכם, ואתם תוכלו להמשיך בקצב החיים שלכם.
בין אם אתם זקוקים לעזרה בניקיון המשרד או ניקיון בתים ויחידות דיור בבעלותכם, פנו אלינו שרותי ניקיון נדאג לשלוח לכם איש מקצוע ייסודי ומהיר, שיטפל בבית או במשרד.

במידה והמלאכה כן משתלבת בחייכם, מתי עדיין מומלץ להזמין ניקיון בתים?
לא כל אחד מעוניין לבצע ניקיון יסודי בבית באופן קבוע משיקולים שונים.
השירות הזה מתאים גם לאחר שיפוץ הדירה או כל עבודה אחרת הכוללת צביעה ניסור או ליטוש שמשאירה לכלוך וריח נעים רב.אנו גם מבצעים ניקיון והברקה לכלים סנטרים , קרמיקות לבנים וברזלים שמתאים במיוחד כטיפול ניקיון 10,000 לחדרי אמבטיה.