סמל נינג'ה פוליש
1984

ניקיון דירות

רוצים ליהנות ממגוון נרחב של שירותי ניקיון דירות? הגעתם למקום הנכון! נינג'ה פוליש – חברת ניקיון ופוליש, מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם, מגוון נרחב של שירותי ניקיון דירות לכל צורך ולכל מטרה, וכל זאת במסגרת שירותי ניקיון מקצועיים המתאפיינים באיכויות ביצוע ברמה הגבוהה ביותר בישראל לצד שירות זמין ואמין לכל לקוח ולקוח.

בין יתר שירותי ניקיון דירות המוענקים לכם על ידי נינג'ה פוליש תמצאו:
שירותי ניקיון דירה חדשה, שירותי ניקיון לפני אכלוס, שירותי ניקיון לאחר שיפוץ, שירותי ניקיון לפני מעבר דירה ועוד. בכל אחד ואחד משירותי הניקיון שלנו, אנו מקפידים להעמיד לרשותכם תכנית פעולה המותאמת למצב הדירה, דרישות הלקוח וכן כמובן גם מזמין השירות.

ניקיון דירות

נינג'ה לניקיון דירות

תכנית הפעולה המיועדת לצרכי ניקיון דירות מטעם המבריקים כוללת בין היתר:

  1. התייחסות נקודתית למצב הדירה ולאופי השירות הנדרש
  2. הקפדה יתרה על דרישות הלקוח ומזמין השירות, לרבות, עמידה בלוחות זמנים
  3.  התייחסות נקודתית לחומרי הניקוי הנדרשים לצרכי ביצוע עבודות הניקיון

 

 

ניקיון דירות לפני כניסה

עוד שירות מבריק של חברת נינג'ה פוליש

אנחנו בנינ'גה פוליש שמים דגש מיוחד על מתן שירות אישי לכל אחד ואחת מלקוחותינו, כאשר המוטו המלווה כל אחד ואחת מאנשי הצוות הפועלים מטעמנו הוא: מתן שירות אישי ללא אף פשרה מקצועית! על מנת לספק לכם את שירות האישי, המקצועי והיעיל ביותר, אנחנו בקבוצה בוחרים את אנשי הצוות שלנו בקפדנות ובדקדקנות. 

מתוך תפיסה אידיאולוגית ועקרונית, אנחנו בנינג'ה פוליש מעסיקים אך ורק עובדים ועובדות מסורים, בעלי ניסיון מקצועי בתחום.

כאשר אתם בוחרים בשירותי הניקיון שלנו, אתם למעשה מבטיחים לעצמכם את השירות המקצועי ביותר, החוקי ביותר, הבטוח ביותר והיעיל ביותר. 

כמו כן, אתם נהנים ממענה אנושי ללא דופי ושירותי ניקיון מקצועיים עם המון אופי! צוות נינג'ות לניקיון פועלים במגוון נרחב של אזורים ברחבי הארץ, לרבות, אזור המרכז, השפלה, השרון, עמק יזרעאל ואזור הצפון. בכל אחד מהאזורים הנ"ל פועלים מספר צוותי ניקיון, כאשר בכל אזור פועל גם מנהל אזור, האחראי על סידורי העבודה, התנהלות ישירה מול הלקוח ובדיקת איכויות הביצוע. 

 

ניקיון בתים בתל אביב